Sezóna 2023/2024
STARŠÍ DOROST A - U 19 | ||||
---|---|---|---|---|
Hlavní trenér: | Daniel Růžička | Tel.: 774 081 002 | E-mail: fcsv2005@gmail.com | |
Asistent: | Zdeněk Jaroš | Tel.: 724 718 138 |
E-mail: zdenekjar@gmail.com |
|
Vedoucí mužstva: | Jan Dovrtěl | Tel.: 739 490 302 |
E-mail: dovrtel.jan@gmail.com |
|
STARŠÍ DOROST B - U 18 | ||||
Hlavní trenér: | Daniel Růžička | Tel.: 774 081 002 | E-mail: fcsv2005@gmail.com | |
Asisient: | Zdeněk Jaroš | Tel.: 724 718 138 |
E-mail: zdenekjar@gmail.com |
|
MLADŠí DOROST A - U 17 | ||||
Trenér: | Erik Šlechta | Tel.: 720 371 480 | E-mail: slechta@slavojvysehrad.cz | |
Trenér: Asistent: |
Jaroslav Klíma mladší Papa Daouda Gueye |
Tel.: 733 679 637 Tel.: 728 966 588 |
E-mail: sekretariat@slavojvysehrad.cz | |
MLADŠÍ DOROST B - U 16 | ||||
Trenér |
|
Tel.: 733 679 637 | Email: sekretariat@slavojvysehrad.cz | |
Asistent: | Papa Daouda Gueye | Tel.: 728 966 588 | E-mail: | |
Vedoucí SpSM: | Daniel Růžička | Tel.: 774 081 002 | E-mail: RUZICKA@slavojvysehrad.cz | |
Trenér brankářů SPSM: | Tel.: | E-mail: | ||
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15 | ||||
Hlavní trenér: | Aleš Carmine | Tel.: 604 756 877 | E-mail: acarmine@seznam.cz | |
Trenér: | Vítězslav Felčárek | Tel.: 774 854 596 | E-mail: vitezslav.felcarek@volsatrans.cz | |
Asistent: | Jakub Socha | Tel.: 771 188 555 | E-mail: | |
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14 | ||||
Hlavní trenér: |
|
Tel.: 604 756 877 | E-mail: acarmine@seznam.cz | |
Trenér: Asistent: |
Vítězslav Felčárek Jakub Socha |
Tel.: 774 854 596 Tel. 771 188 555 |
E-mail: vitezslav.felcarek@volsatrans.cz | |
Mladší ŽÁCI A - U 13 | ||||
Hlavní trenér: | Karel Roskowetz | Tel.: 731 626 257 |
E-mail: karel.roskowetz@toyota-ce.com |
|
Trenér: | Adam Dubský | Tel.: 720 238 338 |
E-mail: dubskyadam@seznam.cz |
|
Vedoucí družstva: | Sabina Quast | Tel.: | E-mail: | |
Mladší ŽÁCI B - U 12 | ||||
Hlavní trenér: | Petr Kincl | Tel.: 734 182 727 | E-mail: | |
Asistent: Asistent: |
Petr Lešek Filip Rezek |
Tel.: 608 977 385 Tel. 602 445 254 |
E-mail: | |
Vedoucí přípravek: |
|
Tel.: 777 227 011 | E-mail: | |
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11 | ||||
Trenér: | František Stolař | Tel.: 702 829 317 | E-mail: | |
Asistent: Asistent: |
Filip Stolař Patrik Macek
|
Tel.: 702 234 526 Tel.: 774 112 314 |
E-mail: E-mail: p.macek17@gmail.com |
|
STARŠÍ PŘÍPRAVKA B - U 10 | ||||
Trenér: | František Stolař | Tel.: 702 829 317 | E-mail: | |
Asistent: | Adam Šavel | Tel.: 777 485 675 | E-mail: adamsavel@seznam.cz | |
Asistent: | Štěpán Kefurt | Tel.: | E-mail: | |
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9 | ||||
Trenér: | Jiří Heřman | Tel.: 725 548 388 | E-mail: | |
Asistent: Asistent: Asistent: |
Filip Dovrtěl Gabriel Gumiňski Jan Petříček |
Tel.: 725 816 814 Tel. 735 615 925 Tel. 734 590 735 |
E-mail: E-mail: E-mail: janpetricek35@gmail.com |
|
Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8 | ||||
Trenér: | Jiří Heřman | Tel.: 725 548 388 | E-mail: | |
Asistent: Asistent: Asistent: |
Filip Dovrtěl Gabriel Gumiňski Jan Petříček |
Tel.: 725 816 814 Tel.: 735 615 925 Tel.: 734 590 735 |
E-mai
E-mail: janpetricek35@gmail.com |
|
Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7 | ||||
Fotbalová Školička - U 6 | ||||
Trenér: | Jiří Heřman | Tel.: 725 548 388 | E-mail: | |
Asistent: Asistent: Asistent: |
Filip Dovrtěl Gabriel Gumiňski Jan Petříček |
Tel.: 725 816 814 Tel.: 735 615 925 Tel.: 734 590 735 |
E-mail:
E-mail: janpetricek35@gmail.com |
|
FOTBALOVÉ KROUŽKY | ||||
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 21 | 15 | 1 | 5 | 46 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 21 | 12 | 5 | 4 | 41 |
3. | FC Tempo Praha | 21 | 12 | 4 | 5 | 40 |
4. | FC Zličín | 21 | 11 | 4 | 6 | 37 |
5. | SK Střešovice 1911 | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
6. | Sokol Kolovraty | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
7. | ČAFC Praha | 21 | 9 | 6 | 6 | 33 |
8. | FK Viktoria Žižkov B | 21 | 9 | 3 | 9 | 30 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 21.04.2024 17:00
TJ Sokol Nebušice
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 14.04.2024 12:16
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
5:2
SK Union Vršovice
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:15
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:15
ABC Braník B
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U16
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
11:7
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
1:5
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
1:1
ČAFC Praha
|
||||||
pátek 12.04.2024 20:15
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|