Tabulka B-tým
# | Pražská I. B třída (skupina A) | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezinárodní svaz mládeže | 15 | 13 | 2 | 0 | 76:15 | 41 | 20 |
2. | SK Střešovice 1911 B | 15 | 11 | 2 | 2 | 61:21 | 35 | 14 |
3. | TJ Sokol Nebušice | 15 | 10 | 3 | 2 | 61:29 | 33 | 12 |
4. | TJ Sokol Stodůlky | 15 | 9 | 3 | 3 | 56:23 | 30 | 6 |
5. | TJ Avia Čakovice | 15 | 9 | 0 | 6 | 43:30 | 27 | 3 |
6. | TJ Sokol Bílá Hora | 15 | 8 | 2 | 5 | 37:40 | 26 | 5 |
7. | ABC Braník B | 15 | 7 | 4 | 4 | 46:48 | 25 | 4 |
8. | TJ Sokol Troja | 15 | 7 | 1 | 7 | 36:37 | 22 | -2 |
9. | FC Slavoj Vyšehrad B | 15 | 7 | 1 | 7 | 42:48 | 22 | 1 |
10. | FC Zličín B | 15 | 6 | 3 | 6 | 33:28 | 21 | 0 |
11. | FK Dukla Praha C | 15 | 6 | 2 | 7 | 45:38 | 20 | -1 |
12. | TJ Praga B | 15 | 4 | 4 | 7 | 30:32 | 16 | -8 |
13. | TJ Sokol Lipence | 15 | 3 | 2 | 10 | 27:54 | 11 | -13 |
14. | SC Olympia Radotín B | 15 | 2 | 1 | 12 | 23:65 | 7 | -17 |
15. | AFK Slavoj Podolí B | 15 | 1 | 3 | 11 | 28:61 | 6 | -18 |
16. | TJ Sokol Řepy | 15 | 0 | 1 | 14 | 13:88 | 1 | -23 |
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 15 | 10 | 1 | 4 | 31 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 15 | 9 | 3 | 3 | 30 |
3. | FC Tempo Praha | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 |
4. | FC Zličín | 15 | 8 | 3 | 4 | 27 |
5. | FK Motorlet Praha B | 15 | 7 | 5 | 3 | 26 |
6. | Sokol Kolovraty | 15 | 8 | 2 | 5 | 26 |
7. | SK Střešovice 1911 | 15 | 8 | 1 | 6 | 25 |
8. | ČAFC Praha | 15 | 6 | 5 | 4 | 23 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 24.03.2024 15:00
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 17.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
0:2
FC Zličín B
|
||||||
neděle 17.03.2024 12:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
1:0
AFK Slavoj Podolí
|
||||||
neděle 17.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:5
FC Háje Jižní Město
|
||||||
sobota 16.03.2024 16:00
|
||||||
sobota 16.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:5
FC Tempo Praha B
|
||||||
sobota 16.03.2024 14:00
|
||||||
sobota 16.03.2024 12:15
SK Roudnice nad Labem
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:5
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
sobota 16.03.2024 10:00
SK Roudnice nad Labem
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
4:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
|
||||||
sobota 16.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
19:3
FK Orlicko
|
||||||
sobota 16.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
0:16
FK Orlicko
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|