Zápasy U16
Minulý zápas
ABC Braník B
FC Slavoj Vyšehrad U16
18. kolo - Pražský přebor mladšího dorostu U17, 13.04.2024 14:15
2:1
Další zápas
FC Slavoj Vyšehrad U16
SK Střešovice 1911
19. kolo - Pražský přebor mladšího dorostu U17, sobota 20.04.2024 10:00
10:00
Všechny zápasy
1.kolo / neděle 03.09.2023 14:30
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: areál K Jezeru, Praha 11-Háje
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: areál K Jezeru, Praha 11-Háje
FC Háje Jižní Město x FC Slavoj Vyšehrad U16
2.kolo / sobota 09.09.2023 14:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Bedřichovská 151/14, Praha 8 (hřiště UMT)
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Bedřichovská 151/14, Praha 8 (hřiště UMT)
FK Meteor Praha VIII B x FC Slavoj Vyšehrad U16
13.kolo / středa 13.09.2023 17:30
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x TJ Praga
3.kolo / neděle 17.09.2023 14:15
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x SC Xaverov Horní Počernice
4.kolo / neděle 24.09.2023 11:30
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Pod Havlínem 1302, Praha 16-Zbraslav
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Pod Havlínem 1302, Praha 16-Zbraslav
SK Zbraslav x FC Slavoj Vyšehrad U16
5.kolo / neděle 01.10.2023 14:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U16 x ABC Braník B
6.kolo / sobota 07.10.2023 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice (hřiště UMT)
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice (hřiště UMT)
SK Střešovice 1911 x FC Slavoj Vyšehrad U16
7.kolo / neděle 15.10.2023 11:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x FK Admira Praha B
8.kolo / sobota 21.10.2023 09:15
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Mikulova 1594/4, Praha 11-Opatov (hřiště UMT)
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Mikulova 1594/4, Praha 11-Opatov (hřiště UMT)
FK Dukla Jižní Město x FC Slavoj Vyšehrad U16
9.kolo / středa 25.10.2023 16:03
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x ČAFC Praha
10.kolo / sobota 04.11.2023 14:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Dvorní 1211/1a, Praha 8-Dolní Chabry
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Dvorní 1211/1a, Praha 8-Dolní Chabry
SK Dolní Chabry x FC Slavoj Vyšehrad U16
3:0
11.kolo / neděle 12.11.2023 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x SK Ďáblice
2:7
12.kolo / pátek 17.11.2023 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x TJ Sokol Stodůlky
sobota 27.01.2024 16:30
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x SK Nusle U19
4:1
pondělí 04.03.2024 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x FK Viktoria Žižkov U16
6:4
14.kolo / neděle 17.03.2024 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x FC Háje Jižní Město
15.kolo / sobota 23.03.2024 14:30
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x FK Meteor Praha VIII B
0:1
16.kolo / pondělí 01.04.2024 15:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Božanovská 2098, Praha 20-Horní Počernice (hřiště UMT)
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Božanovská 2098, Praha 20-Horní Počernice (hřiště UMT)
SC Xaverov Horní Počernice x FC Slavoj Vyšehrad U16
3:1
17.kolo / sobota 06.04.2024 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x SK Zbraslav
5:2
18.kolo / sobota 13.04.2024 14:15
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník
ABC Braník B x FC Slavoj Vyšehrad U16
2:1
19.kolo / sobota 20.04.2024 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x SK Střešovice 1911
10:00
20.kolo / sobota 27.04.2024 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Na Pecích 1044, Praha 8-Kobylisy (hřiště UMT)
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Na Pecích 1044, Praha 8-Kobylisy (hřiště UMT)
FK Admira Praha B x FC Slavoj Vyšehrad U16
10:00
21.kolo / sobota 04.05.2024 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x FK Dukla Jižní Město
10:00
22.kolo / sobota 11.05.2024 13:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: K vodě 3186, Praha 10-Záběhlice
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: K vodě 3186, Praha 10-Záběhlice
ČAFC Praha x FC Slavoj Vyšehrad U16
13:00
23.kolo / sobota 18.05.2024 10:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U16 x SK Dolní Chabry
10:00
24.kolo / sobota 25.05.2024 14:00
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Kokořínská 400, Praha 8-Ďáblice
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Kokořínská 400, Praha 8-Ďáblice
SK Ďáblice x FC Slavoj Vyšehrad U16
14:00
25.kolo / sobota 01.06.2024 14:30
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Kovářova 545, Praha 13-Stodůlky
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Kovářova 545, Praha 13-Stodůlky
TJ Sokol Stodůlky x FC Slavoj Vyšehrad U16
14:30
26.kolo / neděle 09.06.2024 14:15
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
Pražský přebor mladšího dorostu U17
Hřiště: Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
TJ Praga x FC Slavoj Vyšehrad U16
14:15
Mládežnické týmy
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 21 | 15 | 1 | 5 | 46 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 21 | 12 | 5 | 4 | 41 |
3. | FC Tempo Praha | 21 | 12 | 4 | 5 | 40 |
4. | FC Zličín | 21 | 11 | 4 | 6 | 37 |
5. | SK Střešovice 1911 | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
6. | Sokol Kolovraty | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
7. | ČAFC Praha | 21 | 9 | 6 | 6 | 33 |
8. | FK Viktoria Žižkov B | 21 | 9 | 3 | 9 | 30 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 21.04.2024 17:00
TJ Sokol Nebušice
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 14.04.2024 12:16
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
5:2
SK Union Vršovice
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:15
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:15
ABC Braník B
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U16
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
11:7
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
1:5
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 10:15
|
||||||
pátek 12.04.2024 20:15
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|