INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Na lopatkách skončila i U 17, prohrála v Sezimově Ústí 0:3

U 17 Dva zápasy a dvě prohry rozdílem tří branek – v neděli 14. října odpoledne prohráli v Sezimově Ústí jak naši starší dorostenci 1:4, tak i mladší dorostenci 0:3. Velké problémy se složením sestavy si vybraly daň u obou celků Vyšehradu – trenéři U 17 Mirko Beuk s Tomášem Petrachem postrádali šest hráčů z kádru a navíc tři, kteří na Soukeníku nastoupili, nebyli zdravotně zcela v pořádku.

Vinou početné marodky tak došlo logicky na improvizaci, a výkon naší U 17 podle toho bohužel i vypadal. Šticha, Přech a Paleček se sice v základní jedenáctce objevili, fit ale nebyli. Navzdory těmto komplikacím mladí šemíci vstoupili do utkání dobře: jednoduše a důrazně hrající Táborsko do šancí nepouštěli a naopak sami si vypracovali dvě vyložené šance. Janík ani Khomyn je ale pohříchu promarnili.

Nepříznivý zlom v utkání přišel ve 35. minutě. Jeden z domácích hráčů „složil“ ve vápně hrubým zákrokem Vlasáka, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Táborsko šlo do brejku a získalo rohový kop. Hráči Vyšehradu ho sice napoprvé odvrátili, ale pouze na kopačky soupeře. Míč tak putoval znovu do našeho vápna a nikým neatakovaný Weinzettel na zadní tyči skóroval: 1:0. Pět minut nato bylo ještě hůř. Přímý kop kapitána domácích Ichy z velkého úhlu nepochopitelně a velmi lacino skončil v síti Vyšehradu: 2:0.

Snaha pokusit se zápas po změně stran zdramatizovat dostala už tři minuty po návratu ze šaten těžký direkt. Ve 48. min. skončila snaha o konstruktivní rozehrávku fatálně: třetím inkasovaným gólem. Domácí Šupák zvýšil na 3:0.

Zbytek utkání byla víc okopávaná než fotbal. Důrazné Táborsko vyhrávalo osobní souboje, a tak sedmnáctileté šemíky ani moc nepouštělo ke konstruktivní hře. Počtvrté na podzim tak vyšli v utkání střelecky naprázdno.

Naše U 17 vinou této prohry klesla z 10. na 12. místo tabulky. V neděli 21. října doma na Vyšehradě přivítá v derby Motorlet, který je ale na tom ještě o chlup hůř, je totiž třináctý. Souboj tradičních rivalů má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Asistent Tomáš Petrach: „Táborsko hraje fotbal, který nám nesedí. Nepřehrálo nás, ale přetlačilo. Dlouhodobě zaostáváme v osobních soubojích a důrazu a pokud ještě vlastními chybami nabídneme podobně hrajícím týmům laciné branky, těžko takové zápasy vyhrajeme. Kromě toho, že se nám utkání vůbec nevydařilo, hrály proti nám i nepříznivé okolnosti. Věřím, že derby s Motorletem zvládneme lépe.“

U 17: FC MAS Táborsko – Slavoj Vyšehrad 3:0 (2:0)

Česká liga mladšího dorostu U 17, hráno 14. října 2018 v Sezimově Ústí.  

Branky: 35. Weinzettel, 40. Icha, 48. Šupák.  

Rozhodčí: Matyš – Polák, Kotalík. ŽK: Škrleta (Táborsko).

Diváků: 45.

Táborsko U 17: Počinek – Škrleta (89. Koblasa), Jůn, Pajer, Šupák (84- Pánek) – Boucník, Mischnik, Icha, Kubovský – Weinzettel, Kubát (62. Přibyl). Trenéři Zbyněk Jaroš a Milan Polívka.

Vyšehrad U 17: Klomínek – Paleček (70. Mareš), Šticha, Přech, Mlejnek – Petrach, Melíšek (56. Vlček) – Janík, Vodrážka, Vlasák – Khomyn (82. Molodci). Na lavičce byl ještě připraven brankář Pospíšil. Trenéři Mirko Beuk a Tomáš Petrach.

PŘÍPRAVA "A" MUŽI

Vyšehrad - Slavia jun.

0:2 (0:1)

----------------------------------

Č. Budějov. - Vyšehrad

3:1 (0:1)

----------------------------------

Vyšehrad - V. Hamry

3:3 (2:2)

----------------------------------

Vyšehrad  - Hostouň

6:1 (3:1)

----------------------------------

Kolín - Vyšehrad

1:5 (1:4)

----------------------------------

Vyšehrad - Sokolov

0:1 (0:0)

----------------------------------

Vyšehrad - Sparta jun.

5:0 (1:0)

----------------------------------

Mšeno - Vyšehrad

0:5 (0:3)

----------------------------------

23.2.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Neratovice

----------------------------------

3.3.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Vykáň