FAN SHOP

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Jiskra body nezískala, Ondřej Dubišar však vyhrál tombolu

„A“-muži Po třech letech vyhrál poločasovou tombolu na Vyšehradě fanoušek hostujícího mužstva. Naposledy to byl v říjnu roku 2014 Jiří Suk z Květnice u Říčan, který držel palce střížkovské Bohemce. Tentokrát se radoval Ondřej Dubišar z Lukové u Lanškrouna. V přestávce zápasu s Jiskrou Ústí nad Orlicí, které přijel se třemi svými kamarády fandit, se na něj usmálo štěstí a od hlasatele a správce areálu Vládi Nováka převzal první cenu: varnou konvici a k tomu lahev šampaňského.

„Na zdejším stadionu jsem poprvé v životě,“ řekl 22letý fanoušek. K cestě do Prahy ho přiměly i poslední úspěšné zápasy nováčka soutěže, Jiskra totiž vyhrála třikrát za sebou. „Výsledky v ČFL jsou pro nás všechny příjemným překvapením, stejně jako postavení uprostřed tabulky.“

Sám Ondřej Dubišar hrával fotbal za Lukovou, kariéru však kvůli zranění již ukončil. V týmu Jiskry má bývalého spoluhráče a kamaráda, obránce Josefa Strnada. Ten ale na Vyšehradě nenastoupil. Tým Ústí nad Orlicí byl šemíky zatlačen do defenzivy, musel se bránit, první poločas ale přestál a stav byl 0:0. „Pokud bychom to vydrželi až do konce utkání, remízu tady určitě bereme,“ poznamenal Ondřej Dubišar. Tohle přání se mu ale nesplnilo, Slavoj se po změně stran prosadil brankami Vládi Máčeho a kapitána Michala Klesy, a dotáhl tak zápas k vítězství 2:0.

„Letos má velkou šanci vyhrát ČFL Chrudim. Přál bych jí to, je od nás z kraje. Ale přeju také Vyšehradu, aby skončil co nejvýš. Myslím, že ještě půjde v tabulce nahoru,“ projevil sympatické přání vítěz osmé jarní tomboly. V nejvyšší soutěži drží palce Slavii, přestože v jeho rodině je většina sparťanů.

„V tombole jsem vyhrál poprvé v životě. V Ústí nad Orlicí je máme při domácích zápasech také, ale ne úplně pokaždé,“ zmínil Ondřej Dubišar.

Popřejme tedy jeho týmu, aby si uchoval příslušnost k ČFL a v nejvyšší amatérské soutěži se zabydlel. Podle dosavadních výsledků má k tomu skvělé předpoklady.

 

Dosavadní vítězové podzimní tomboly

Miroslav Komžík, Jižní Město-Opatov

Petr Pelikán, Hloubětín

Pavel Matějovský, Krč

Daniel Jáchym, Uhříněves

Jiří Havel, Nusle

Josef Čibera, Jirny

Jiří Svoboda, Řepy

Ondřej Dubišar, Luková u Lanškrouna

 

Foto ze zápasu: zde

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

PŘÍŠTÍ KOLO

připravuje se...

VÝSLEDKY

připravuje se...