„A“-muži – Těžšího, ale zároveň atraktivnějšího soupeře, si nemohli fotbalisté Slavoje Vyšehrad ve 3. kole Poháru FAČR alias MOL Cupu přát: Slavia Praha! Obhájce pohárového prvenství z minulé sezony (a současně ligový mistr republiky) tímto zápasem vstupuje do letošního ročníku. Půjde o postup do osmifinále. Úředním hracím termínem 3. kola je středa 25. září, dějiště utkání bude teprve upřesněno.
Los 3. kola MOL Cupu: Slavia Praha – Slavoj Vyšehrad, Plzeň – Hlučín/Vítkovice, Hostouň/Jihlava – Sparta, Jablonec – Brno, Domažlice – Dukla, Varnsdorf – Zlín, Liberec – Prostějov, Baník Ostrava – Admira/Hradec Králové, Sokolov – Opava, Teplice – Třinec, Olomouc – Líšeň, Mladá Boleslav – Chrudim, Karviná – Viktoria Žižkov, Chlumec nad Cidlinou – Bohemians 1905, Benešov – Slovácko, Loko Vltavín – České Budějovice.
Foto: slavia.cz
Další články
- Starší žáci jsou v nejvyšší soutěži sice bez bodů, už ale střílejí góly
- Mashike: Chci pomoci Vyšehradu, mé poslání je hlavně střílet góly
- U 16 v Novém Bydžově ztratila, může ale sesadit vedoucí Čáslav
- U 17: Zdobnický a Coufal trefili svými góly výhru 2:1 v Benešově!
- První výjezd U 18 z Prahy skončil výpraskem 0:5 v Novém Bydžově
- U 19 inkasovala do poločasu čtyři branky a prohrála v Benešově 0:4
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|