Mládež – Ve třech červencových termínech, první 13. až 17. 7., druhý 20. až 24. 7. a třetí 27. až 31. 7. 2020 pořádá Slavoj Vyšehrad letní příměstské fotbalové kempy pro děti narozené v letech 2010 až 2015. Dějištěm kempů je stadion Slavoje Vyšehrad na adrese Mikuláše z Husi 1709/1,Praha 4 (MHD metro Vyšehrad).
Kempy povedou zkušení fotbaloví trenéři. Součástí programu je kvalitní fotbalový trénink, dále prožitkové pohybové hry a skvělá další náplň – kompenzační cvičení a gymnastika ve vlastní tělocvičně, plavání v nedalekém bazénu apod.
Odevzdávání dětí vždy od 8.00 do 8.20 hod., vyzvedávání dětí od 16.45 do 17.00 hod.
Cena: 3.500 Kč (pro hráče Vyšehradu 3.000 Kč). V ceně jsou zahrnuty dvě svačiny, oběd, pitný režim, fotbaloví trenéři, zdravotní dozor, kempové triko, fotografie, kartičky z kempu a pamětní list.
Více informací včetně přihlášky na www.slavojvysehrad.cz.
Kontakt: Petr Studénka, mobil: 608 551 919, e-mail: studenka@slavojvysehrad.cz.
Další články
- Podpořte klub díky iniciativě #zasvujtym
- První přípravný zápas dorostu: prohra 0:3 s muži Újezdu nad Lesy
- Vítězná generálka na Strahově: šemíci porazili 5:0 soupeře z Písku
- Zahrála si už také rezerva šemíků: doma podlehla Dukle Praha B 2:3
- Tým fotbalistů Slavoje Vyšehrad podstoupil testy na koronavirus
- Znovuzahájení sezony: Vyšehrad nastoupí v úterý 26. 5. v Sokolově
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|