„A“-muži – Stejně jako ostatní mužstva z profesionálních soutěží, také fotbalisté Slavoje Vyšehrad podstoupili povinné testy na možnost nákazy nemocí Covid 19. Stalo se tak v sobotu 16. května 2020 na stadionu v Krči, kde také šemíci trénují.
„Je to povinnost, takže se testování zúčastnilo celé mužstvo. Věřím, že budeme všichni negativní a vše se bude odvíjet podle našich představ směrem ke znovuzahájení soutěže,“ uvedl trenér Roman Veselý.
Odběry našim hráčům provedly pracovnice firmy Vidia Diagnostika z Prahy 9 a VŠECHNY BYLY NEGATIVNÍ. „Další testy absolvujeme ve čtvrtek,“ upřesnil kormidelník Slavoje.
Mezitím, přesněji v úterý 19. května na strahovském stadionu Evžena Rošického, tým Vyšehradu v přípravném duelu změří síly s třetiligovým FC Písek. K prvnímu mistrovskému utkání po nedobrovolné pauze pak nastoupí šemíci v úterý 26. května od 17 hodin v Sokolově, tedy na půdě posledního týmu tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
K mužstvu se již připojil chorvatský záložník Ed Kevin Kokorovič (na snímku je uprostřed mezi Danielem Kozlem a Adamem Alexandrem).
Další články
- Vítězná generálka na Strahově: šemíci porazili 5:0 soupeře z Písku
- Znovuzahájení sezony: Vyšehrad nastoupí v úterý 26. 5. v Sokolově
- První utkání po dlouhé pauze: šemíci prohráli v Příbrami 1:2
- Odhlasováno: přerušená sezona se znovu rozběhne od 23. května
- Čtvrtek 18. června od 17 hodin: nábor dětí na stadionu Vyšehradu
- Ve středu 13. května na Litavce: přípravný duel Příbram–Vyšehrad
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|