Následující zápas "A týmu"
FK Varnsdorf vs. FC Slavoj Vyšehrad
11. kolo Fortuna národní liga neděle 08.11.2020 14:00 MěS Varnsdorf

Zápasy U13

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad U13
FC Slavia Karlovy Vary
9. kolo - Česká liga žáků U-13 B, 18.10.2020 10:00
10:00

Další zápas

FK Neratovice - Byškovice
FC Slavoj Vyšehrad U13
10. kolo - Česká liga žáků U-13 B, sobota 24.10.2020 14:00
14:00
Hřiště: TJ Neratovice - UMT

Všechny zápasy

1.kolo / sobota 22.08.2020 13:30
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: FK Rozdělov
SK Kladno x FC Slavoj Vyšehrad U13
9:4
2.kolo / sobota 29.08.2020 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U13 x Junior Chomutov
0:11
3.kolo / sobota 05.09.2020 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Bedřichovská - UMT
FK Meteor Praha VIII x FC Slavoj Vyšehrad U13
9:2
5.kolo / sobota 19.09.2020 15:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Areál Klíše T.
FK Ústí nad Labem x FC Slavoj Vyšehrad U13
12:0
6.kolo / středa 23.09.2020 15:30
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FC Tempo Praha
3:11
4.kolo / pondělí 28.09.2020 14:30
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: hřiště Krč T.
FC Slavoj Vyšehrad U13 x SK Slavia Praha
2:10
7.kolo / neděle 04.10.2020 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Máchovka
FK Junior Děčín x FC Slavoj Vyšehrad U13
1:11
8.kolo / středa 07.10.2020 15:30
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Teplice
0:12
9.kolo / neděle 18.10.2020 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FC Slavia Karlovy Vary
10:00
10.kolo / sobota 24.10.2020 14:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: TJ Neratovice - UMT
FK Neratovice - Byškovice x FC Slavoj Vyšehrad U13
14:00
11.kolo / neděle 01.11.2020 14:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Baník Sokolov
14:00
12.kolo / neděle 08.11.2020 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Albrechtická T.
FK Baník Most Souš x FC Slavoj Vyšehrad U13
10:00
13.kolo / neděle 15.11.2020 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FŠ Litvínov
10:00

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
9.
1.SK Prostějov
51316
10.
FK Blansko
61326
11.
FC Vlašim
41124
12.
FC MAS Táborsko
50232
13.
FC Slavoj Vyšehrad
40131
14.
FK Fotbal Třinec
40040
Celá tabulka

Výsledky

neděle 11.10.2020 12:30
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
6:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 11.10.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:9
AC Sparta Praha
neděle 11.10.2020 10:15
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 11.10.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:9
AC Sparta Praha
sobota 10.10.2020 12:15
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:4
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 10.10.2020 10:30
SK Újezd Praha 4
Pražský přebor
3:2
FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 10.10.2020 10:00
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
0:12
FK Teplice
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
0:11
FK Teplice
neděle 04.10.2020 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
2:1
CU Bohemians Praha
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 07.11.2020 09:30
TJ Praga Vysočany
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
sobota 07.11.2020 14:00
FK Motorlet Praha
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
neděle 08.11.2020 10:00
SK Slavia Praha B
Všechny zápasy A-týmu
Nahoru