Tabulka A-Tým
# | Pražský přebor | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 52:23 | 39 | 12 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 51:26 | 37 | 7 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 55:23 | 36 | 9 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 37:24 | 30 | 3 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 50:47 | 30 | 3 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 39:32 | 29 | 5 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 32:26 | 29 | -1 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 37:33 | 29 | -1 |
9. | FK Viktoria Žižkov B | 18 | 8 | 2 | 8 | 46:47 | 26 | 2 |
10. | FK Dukla Jižní Město | 18 | 7 | 2 | 9 | 35:50 | 23 | -4 |
11. | SK Třeboradice | 18 | 6 | 2 | 10 | 29:41 | 20 | -7 |
12. | Sokol Královice | 18 | 5 | 4 | 9 | 30:51 | 19 | -11 |
13. | AFK Slavoj Podolí | 18 | 3 | 8 | 7 | 26:39 | 17 | -10 |
14. | SK Čechie Uhříněves | 18 | 4 | 3 | 11 | 24:44 | 15 | -9 |
15. | SK Dolní Chabry | 18 | 3 | 5 | 10 | 20:38 | 14 | -10 |
16. | ABC Braník | 18 | 2 | 5 | 11 | 24:43 | 11 | -16 |
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|