Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Dukla Jižní Město
2. kolo Pražský přebor pátek 12.08.2022 17:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Sezóna 2022/2023

STARŠÍ DOROST A  - U 19
Hlavní trenér: Dominik Gerža Tel.: 774 660 048 E-mail:
Trenér: Mirko Beuk Tel.: 773 681 246 E-mail:
STARŠÍ DOROST B - U 18
Hlavní trenér: Mirko Beuk Tel.: 773 681 246 E-mail:
Trenér: Zdeněk Jaroš Tel.: 724 718 138 E-mail:
MLADŠí DOROST A - U 17
Hlavní trenér: Jaroslav Klíma mladší Tel.: 733 679 637 E-mail: sekretariat@slavojvysehrad.cz
Trenér: Alan Khail Tel.: 733 128 946 E-mail:
MLADŠÍ DOROST B - U 16
Hlavní trenér: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail: fcsv2005@gmail.com
Trenér: Jan Dovrtěl Tel.: 73í 490 302  E-mail:
Vedoucí SpSM: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail:  RUZICKA@slavojvysehrad.cz
Trenér brankářů SPSM:
 
Tel.:  E-mail:  
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15
Hlavní trenér: Ondřej Horák Tel.: 733 222 267 E-mail:
Trenér: Papa Daouda Guyey Tel.: 728 966 588  E-mail:
       
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14
Hlavní trenér: Jaroslav Jindráček Tel.: 602 255 190 E-mail:
Trenér: Dan Blažek Tel.: 724 562 096 E-mail:
Mladší ŽÁCI A - U 13
Hlavní trenér: Aleš Carmine Tel.: 604 756 877 E-mail:
Trenér: Jan Pořízek Tel.: 602 812 483  E-mail:
Mladší ŽÁCI B - U 12
Hlavní trenér: Karel Roskowetz Tel.: 731 626 257 E-mail:
Trenér:   Tel.:  E-mail:

Vedoucí přípravek:

Oleg martinec

Tel.: 777 227 011 E-mail: SEKRETARIAT@SLAVOJVYSEHRAD.CZ
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11
Hlavní trenér: Petr Kincl Tel.: 734 182 727 E-mail:
Trenér: Dan Blažek Tel.: 724 562 096  E-mail:
       
STARŠÍ PŘÍPRAVKA  B - U 10
Hlavní trenér: Jan Pořízek Tel.: 602 812 483  E-mail:
Hlavní trenér: Papa Daouda Gueye Tel.: 728 966 588 E-mail:
Trenér: Petr Lešek Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9
Hlavní trenér: Jan Vlček Tel.: 608 000 264 E-mail:
Trenér: Vojtěch Nedavaška Tel.:  E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8
Hlavní trenér: David Souček Tel.:  E-mail:
Trenér: Jaroslav Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7
Hlavní trenér: Petr Lorenz Tel.: 725 015 714 E-mail:
Trenér: Jaroslav Tel.: E-mail:
Fotbalová Školička - U 6
Trenér: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:
FOTBALOVÉ KROUŽKY
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.:  E-mail:
Trenér: Oleg Martinec Tel.: E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
neděle 14.08.2022 17:00
1999 Praha
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 07.08.2022 17:00
FC Tempo Praha
Pražský přebor
6:1
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 07.08.2022 17:00
SK Aritma Praha B
Pražská I. A třída (skupina B)
8:0
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 07.08.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
1:3
MFK Chrudim
neděle 07.08.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
2:3
MFK Chrudim
čtvrtek 04.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
2:3
JFV Südholstein U19
středa 03.08.2022 18:00
SK Libuš U19
Přátelské utkání
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 03.08.2022 14:00
Sparta Praha U18
Přátelské utkání
10:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
středa 03.08.2022 12:00
ABC Braník U17
Přátelské utkání
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U17
úterý 26.07.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
0:3
1.SK Prostějov U19
úterý 26.07.2022 16:00
SK Benešov U19
Přátelské utkání
5:4
FC Slavoj Vyšehrad U17
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru