Následující zápas "A týmu"
FC Hradec Králové vs. FC Slavoj Vyšehrad
5. kolo Fortuna národní liga pátek 25.09.2020 18:00 Všesportovní - Hradec Králové

Sezóna 2019/2020

STARŠÍ DOROST A  - U 19
Hlavní trenér: Vladimír Pokorný Tel.: 604 899 705 E-mail:
Trenér: Jaromír Jindráček Tel.:  E-mail:
STARŠÍ DOROST B - U 18
Hlavní trenér: Jaromír Jindráček Tel.:  E-mail:
Trenér: Petr Florián Tel.: E-mail:
MLADŠí DOROST A - U 17
Hlavní trenér: Zdeněk Jaroš Tel.: 724 718 138 E-mail:
Trenér: Karel Šplíchal Tel.: E-mail:
MLADŠÍ DOROST B - U 16
Hlavní trenér: Dominik Gerža Tel.: 774 660 048 E-mail:
Trenér: Mirko Beuk Tel.:  E-mail:
Vedoucí SpSM: Oleg Martinec Tel.: 777 227 011 E-mail:  sekretariat@slavojvysehrad.cz
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15
Hlavní trenér: Oleg Martinec Tel.: E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.:  E-mail:
Trenér: Daniel Jón Tel.:  E-mail:
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14
Hlavní trenér: Jaroslav Klíma ml. Tel.: 733 679 637 E-mail:
Trenér: Alan Kheil Tel.: E-mail:
Trenér: Miroslav Starý Tel.: E-mail:
Mladší ŽÁCI A - U 13
Hlavní trenér: Jiří Dědič Tel.: 721 801 177 E-mail:
Trenér: Jan Dovrtěl Tel.: 739 490 302 E-mail:
Mladší ŽÁCI B - U 12
Hlavní trenér: Ladislav Flek Tel.: 604 480 984 E-mail:
Trenér: Jan Vlček Tel.:  E-mail:
Vedoucí přípravek: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail: studenka@slavojvysehrad.cz
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.:  E-mail:
Trenér: Jan Rákosník Tel.:  E-mail:
Trenér: Mikuláš Bartoš Tel.:  E-mail:
STARŠÍ PŘÍPRAVKA  B - U 10
Hlavní trenér: Tomáš Prikner Tel.: 725 792 020 E-mail:
Trenér: Ondřej Brejcha Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9
Hlavní trenér: Karel Roskowetz Tel.: 731 626 257 E-mail:
Trenér: Josef Dvořák Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8
Hlavní trenér: Daniel Blažek Tel.: 724 562 096 E-mail:
Trenér: Petr Kincl Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7
Hlavní trenér: Roman Dýcka Tel.: 739 069 149 E-mail:
Trenér: Damián Steinbart Tel.: E-mail:
Fotbalová Školička - U 6
Trenér: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:
FOTBALOVÉ KROUŽKY
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.:  E-mail:
Trenér: Oleg Martinec Tel.: E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
1.SK Prostějov
30212
11.
FC Vysočina Jihlava
30121
12.
FK Fotbal Třinec
20020
13.
FC MAS Táborsko
20020
14.
FC Slavoj Vyšehrad
20020
Celá tabulka

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 19.09.2020 10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
Česká liga žáků U-15
sobota 19.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
FK Jablonec
Česká liga žáků U-14
sobota 19.09.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 19.09.2020 12:15
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
Česká liga žáků U-13 B
sobota 19.09.2020 15:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
FK Ústí nad Labem
Česká liga žáků U-12 B
sobota 19.09.2020 15:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Všechny zápasy A-týmu

Výsledky

neděle 13.09.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:15
1.FK Příbram fotb. akademie
neděle 13.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
1:4
1.FK Příbram fotb. akademie
sobota 12.09.2020 12:15
RMSK Cidlina Nový Bydžov
Česká dorostenecká divize sk. C
9:0
FC Slavoj Vyšehrad U18
sobota 12.09.2020 10:00
RMSK Cidlina Nový Bydžov
Česká dorostenecká divize sk. C
1:0
FC Slavoj Vyšehrad U16
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru