Následující zápas "A týmu"
Sokol Hostouň vs. FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání sobota 20.07.2024 10:30 TJ Sokol Kněževes, Na Hřišti 164, Kněževes (okres Praha-západ)

Zápasy A-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad
FC Tempo Praha
16. kolo - Pražský přebor, 15.06.2024 10:30
2:6

Další zápas

Sokol Hostouň
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání, sobota 20.07.2024 10:30
10:30
Hřiště: TJ Sokol Kněževes, Na Hřišti 164, Kněževes (okres Praha-západ)

Všechny zápasy

sobota 20.07.2024 10:30
Přátelské utkání
Hřiště: TJ Sokol Kněževes, Na Hřišti 164, Kněževes (okres Praha-západ)
Sokol Hostouň x FC Slavoj Vyšehrad
10:30
sobota 27.07.2024 10:15
Přátelské utkání
Hřiště: Sokolská ulice, Nespeky (okres Benešov)
TJ Sokol Nespeky x FC Slavoj Vyšehrad
10:15
středa 31.07.2024 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Na Balkáně 450/25, Praha 3-Žižkov
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad
10:00
pátek 02.08.2024 10:30
Přátelské utkání
Hřiště: Sportovní 283, Poříčí nad Sázavou (okres Benešov)
SK Posázavan Poříčí nad Sázavou x FC Slavoj Vyšehrad
10:30

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 16.06.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
2:3
TJ Praga B
neděle 16.06.2024 12:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
3:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 16.06.2024 10:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
sobota 15.06.2024 15:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
6:3
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:0
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 10:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
2:6
FC Tempo Praha
středa 12.06.2024 17:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U14
středa 12.06.2024 16:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
7:6
FK Admira Praha
středa 12.06.2024 15:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
neděle 09.06.2024 17:00
TJ Avia Čakovice
Pražská I. B třída (skupina A)
5:4
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru