Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. SK Český Brod
Přátelské utkání sobota 29.01.2022 11:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Soupiska A-tým

Brankáři


Obránci


Záložníci


Útočníci


Realizační tým

 

FC Slavoj Vyšehrad Podzim 2021

FC Slavoj Vyšehrad (podzim 2021)

HORNÍ ŘADA ZLEVA: Ondřej Švejdík (asistent), Denys Tokar, Tomáš Topol, Michal Vaněk, Tomáš Kankara, Matyáš Vojta, Maxmilián Kubies, Blerton Sejdia, Jaroslav Klíma, Vladimír Pokorný (asistent)
PROSTŘEDNÍ ŘADA: Petr Lorenz, Theodor Matějíček, Philipp Tvaroh, Matěj Kubeš, Pavel Vandas, Marek Kouba, Marek Opluštil, Felix Čejka, Matyas Mlejnek, Hugo Gerža, Filip Borka.
DOLNÍ ŘADA: Lukáš Hroník, Pavel Vandas (sportovní ředitel), Vojtěch Šandera (kapitán mužstva), Jaroslav Klíma (předseda představenstva klubu a trenér mužstva), Jan Suchan (zástupce kapitána), Oleg Martinec (sekretář), Filip Drobílek (zástupce kapitána).

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
1.
Loko Vltavín
15102332
2.
FK Králův Dvůr
1584328
3.
FC Písek
1584328
4.
FC Slavoj Vyšehrad
1583427
6.
SK Slavia Praha B
1573524
7.
SK Motorlet Praha
1565423
8.
FK Admira Praha
1557322
9.
FC Slavia Karlovy Vary
1563621
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 22.01.2022 11:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
0:2
FK Viktoria Žižkov
sobota 22.01.2022 10:00
FK Dukla Praha U18
Přátelské utkání
3:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 16.01.2022 10:00
FK Admira Praha U19
Přátelské utkání
3:4
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 11.12.2021 10:30
Slavia Praha U17
Přátelské utkání
5:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 28.11.2021 10:45
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
3:3
SK Aritma Praha U19
sobota 27.11.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
2:2
SK Aritma Praha
sobota 20.11.2021 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
4:2
MSMS Lodž U19
sobota 13.11.2021 13:45
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
1:1
FK Dukla Praha U18
sobota 13.11.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
2:5
FK Dukla Praha B
neděle 07.11.2021 14:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
5:2
FK Újezd nad Lesy
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru