Následující zápas "A týmu"
FC Hradec Králové vs. FC Slavoj Vyšehrad
5. kolo Fortuna národní liga pátek 25.09.2020 18:00 Všesportovní - Hradec Králové

Zápasy A-tým

Minulý zápas

1. FK Příbram
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání, 04.09.2020 10:30

Další zápas

FC Hradec Králové
FC Slavoj Vyšehrad
5. kolo - Fortuna národní liga, pátek 25.09.2020 18:00
18:00
Hřiště: Všesportovní - Hradec Králové

Všechny zápasy

středa 05.08.2020 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Slovan Velvary
Slovan Velvary x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 08.08.2020 10:30
Přátelské utkání
Hřiště: Městský stadion Rakovník
SK Rakovník x FC Slavoj Vyšehrad
středa 12.08.2020 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště SK Olympie Dolní Břežany
FC Slavoj Vyšehrad x Loko Vltavín
1.kolo / neděle 16.08.2020 17:00
MOL Cup
Hřiště: Městský stadion Tatran Sedlčany
TJ Tatran Sedlčany x FC Slavoj Vyšehrad
1.kolo / sobota 22.08.2020 10:15
Fortuna národní liga
Hřiště: Evžena Rošického - Strahov
FC Slavoj Vyšehrad x FK Dukla Praha
2.kolo / neděle 30.08.2020 10:00
Fortuna národní liga
Hřiště: stadion na Střížkově, SK Prosek - Lovosická ul.
FK Viktoria Žižkov x FC Slavoj Vyšehrad
pátek 04.09.2020 10:30
Přátelské utkání
Hřiště: stadion U Litavky
1. FK Příbram x FC Slavoj Vyšehrad
5.kolo / pátek 25.09.2020 18:00
Fortuna národní liga
Hřiště: Všesportovní - Hradec Králové
FC Hradec Králové x FC Slavoj Vyšehrad
18:00
6.kolo / sobota 03.10.2020 16:00
Fortuna národní liga
Hřiště: Evžena Rošického - Strahov
FC Slavoj Vyšehrad x FK Ústí nad Labem
16:00
7.kolo / sobota 17.10.2020 15:30
Fortuna národní liga
Hřiště: Za místním nádražím - Prostějov
1.SK Prostějov x FC Slavoj Vyšehrad
15:30
8.kolo / sobota 24.10.2020 14:30
Fortuna národní liga
Hřiště: Evžena Rošického - Strahov
FC Slavoj Vyšehrad x FK Fotbal Třinec
14:30
9.kolo / středa 28.10.2020 14:30
Fortuna národní liga
Hřiště: Líšeň - Kučerova 4
SK Líšeň x FC Slavoj Vyšehrad
14:30
10.kolo / sobota 31.10.2020 14:00
Fortuna národní liga
Hřiště: Evžena Rošického - Strahov
FC Slavoj Vyšehrad x FC Sellier & Bellot Vlašim
14:00
11.kolo / neděle 08.11.2020 14:00
Fortuna národní liga
Hřiště: MěS Varnsdorf
FK Varnsdorf x FC Slavoj Vyšehrad
14:00
12.kolo / sobota 21.11.2020 13:30
Fortuna národní liga
Hřiště: Evžena Rošického - Strahov
FC Slavoj Vyšehrad x FK Blansko
13:30
4.kolo / čtvrtek 31.12.2020 16:30
Fortuna národní liga
Hřiště: MěS Za Vodojemem - Chrudim
MFK Chrudim x FC Slavoj Vyšehrad
16:30
3.kolo / čtvrtek 31.12.2020 17:00
Fortuna národní liga
Hřiště: Evžena Rošického - Strahov
FC Slavoj Vyšehrad x FC MAS Táborsko
17:00

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
1.SK Prostějov
30212
11.
FC Vysočina Jihlava
30121
12.
FK Fotbal Třinec
20020
13.
FC MAS Táborsko
20020
14.
FC Slavoj Vyšehrad
20020
Celá tabulka

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 19.09.2020 10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
Česká liga žáků U-15
sobota 19.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
FK Jablonec
Česká liga žáků U-14
sobota 19.09.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 19.09.2020 12:15
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
Česká liga žáků U-13 B
sobota 19.09.2020 15:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
FK Ústí nad Labem
Česká liga žáků U-12 B
sobota 19.09.2020 15:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Všechny zápasy A-týmu

Výsledky

neděle 13.09.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:15
1.FK Příbram fotb. akademie
neděle 13.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
1:4
1.FK Příbram fotb. akademie
sobota 12.09.2020 12:15
RMSK Cidlina Nový Bydžov
Česká dorostenecká divize sk. C
9:0
FC Slavoj Vyšehrad U18
sobota 12.09.2020 10:00
RMSK Cidlina Nový Bydžov
Česká dorostenecká divize sk. C
1:0
FC Slavoj Vyšehrad U16
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru