Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Dukla Jižní Město
2. kolo Pražský přebor pátek 12.08.2022 17:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Zápasy B-tým

Minulý zápas

SK Aritma Praha B
FC Slavoj Vyšehrad B
1. kolo - Pražská I. A třída (skupina B), 07.08.2022 17:00
8:0

Další zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
1999 Praha
2. kolo - Pražská I. A třída (skupina B), neděle 14.08.2022 17:00
17:00
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 07.08.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Nad Lávkou 105/6, Praha 6-Vokovice
SK Aritma Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
8:0
2.kolo / neděle 14.08.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x 1999 Praha
17:00
3.kolo / neděle 21.08.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Hrazanská 128, Praha 12-Cholupice
TJ Sokol Cholupice x FC Slavoj Vyšehrad B
17:00
4.kolo / neděle 28.08.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: V Hliništi 43, Praha 6-Nebušice
TJ Sokol Nebušice x FC Slavoj Vyšehrad B
17:00
5.kolo / neděle 04.09.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Uhelné sklady Praha
17:00
6.kolo / sobota 10.09.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice (hřiště UMT)
SK Střešovice 1911 x FC Slavoj Vyšehrad B
17:00
7.kolo / neděle 18.09.2022 16:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Spartak Kbely
16:30
8.kolo / sobota 24.09.2022 16:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Tělovýchovná 642, Praha 13-Řeporyje
FK Řeporyje x FC Slavoj Vyšehrad B
16:30
10.kolo / středa 28.09.2022 16:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Komořanská 47, Praha 12-Modřany
SK Modřany x FC Slavoj Vyšehrad B
16:30
9.kolo / sobota 01.10.2022 16:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Prague Raptors FC
16:00
11.kolo / neděle 16.10.2022 15:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Přední Kopanina B
15:30
12.kolo / sobota 22.10.2022 10:15
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Ke Hřbitovu 5, Praha 5-Zlíchov
FK Zlíchov 1914 x FC Slavoj Vyšehrad B
10:15
13.kolo / neděle 30.10.2022 14:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Zbraslav
14:30
14.kolo / neděle 06.11.2022 14:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: U Sportoviště 54/5, Praha 5-Slivenec
TJ AFK Slivenec x FC Slavoj Vyšehrad B
14:00
15.kolo / sobota 12.11.2022 14:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Libuš
14:00

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
neděle 14.08.2022 17:00
1999 Praha
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 07.08.2022 17:00
FC Tempo Praha
Pražský přebor
6:1
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 07.08.2022 17:00
SK Aritma Praha B
Pražská I. A třída (skupina B)
8:0
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 07.08.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
1:3
MFK Chrudim
neděle 07.08.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
2:3
MFK Chrudim
čtvrtek 04.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
2:3
JFV Südholstein U19
středa 03.08.2022 18:00
SK Libuš U19
Přátelské utkání
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 03.08.2022 14:00
Sparta Praha U18
Přátelské utkání
10:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
středa 03.08.2022 12:00
ABC Braník U17
Přátelské utkání
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U17
úterý 26.07.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
0:3
1.SK Prostějov U19
úterý 26.07.2022 16:00
SK Benešov U19
Přátelské utkání
5:4
FC Slavoj Vyšehrad U17
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru