Následující zápas "A týmu"
FK Varnsdorf vs. FC Slavoj Vyšehrad
11. kolo Fortuna národní liga neděle 08.11.2020 14:00 MěS Varnsdorf

Zápasy U19

Minulý zápas

FC MAS Táborsko
FC Slavoj Vyšehrad U19
8. kolo - Česká liga dorostu sk. A, 11.10.2020 10:15

Další zápas

FC Slavoj Vyšehrad U19
SK Slavia Praha B
12. kolo - Česká liga dorostu sk. A, neděle 08.11.2020 10:00
10:00
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT

Všechny zápasy

neděle 02.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Sokol Libiš
Sokol Libiš x FC Slavoj Vyšehrad U19
středa 05.08.2020 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Jílové
FC Jílové x FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 09.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Sparta Mratín
FK Neratovice U19 x FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 16.08.2020 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Aritma Praha U19
1.kolo / neděle 23.08.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Kladno
2.kolo / neděle 30.08.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Rokycany
FC Rokycany x FC Slavoj Vyšehrad U19
3.kolo / neděle 06.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FC Viktoria Plzeň B
5.kolo / neděle 20.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Baník Sokolov
6.kolo / neděle 27.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Motorlet Praha
4.kolo / středa 30.09.2020 15:45
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Benešov UMT
SK Benešov U19 x FC Slavoj Vyšehrad U19
7.kolo / neděle 04.10.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x CU Bohemians Praha
8.kolo / neděle 11.10.2020 10:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: hřiště Soukeník - Sezimovo Ústí T.
FC MAS Táborsko x FC Slavoj Vyšehrad U19
12.kolo / neděle 08.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Slavia Praha B
10:00
13.kolo / neděle 15.11.2020 13:45
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: SK Petřín Plzeň UMT
SK Petřín Plzeň x FC Slavoj Vyšehrad U19
13:45
14.kolo / neděle 22.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x 1.FK Příbram fotb. akademie
10:00
15.kolo / neděle 29.11.2020 10:30
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Baník Souš - UMT
FK Baník Most Souš x FC Slavoj Vyšehrad U19
10:30
9.kolo / čtvrtek 31.12.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Viktoria Žižkov
10:00
10.kolo / čtvrtek 31.12.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Burketova T.
FC Písek x FC Slavoj Vyšehrad U19
10:00
11.kolo / čtvrtek 31.12.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Dynamo Č. Budějovice akademie B
10:00

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
9.
1.SK Prostějov
51316
10.
FK Blansko
61326
11.
FC Vlašim
41124
12.
FC MAS Táborsko
50232
13.
FC Slavoj Vyšehrad
40131
14.
FK Fotbal Třinec
40040
Celá tabulka

Výsledky

neděle 11.10.2020 12:30
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
6:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 11.10.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:9
AC Sparta Praha
neděle 11.10.2020 10:15
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 11.10.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:9
AC Sparta Praha
sobota 10.10.2020 12:15
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:4
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 10.10.2020 10:30
SK Újezd Praha 4
Pražský přebor
3:2
FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 10.10.2020 10:00
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
0:12
FK Teplice
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
0:11
FK Teplice
neděle 04.10.2020 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
2:1
CU Bohemians Praha
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 07.11.2020 09:30
TJ Praga Vysočany
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
sobota 07.11.2020 14:00
FK Motorlet Praha
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
neděle 08.11.2020 10:00
SK Slavia Praha B
Všechny zápasy A-týmu
Nahoru