Zpět na seznam novinek
23. 05. 2022
Mládež – Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad organizuje fotbalové odpoledne, spojené s náborem dětí do klubu! Uskuteční se ve středu 8. června 2022 od 16:00 hod. na Vyšehradě (ul. Mikuláše z Husi 1709/1, Praha 4). Nábory jsou vypsány pro děti ročníků 2014, 2015, 2016 a 2017. CO S SEBOU: sportovní oblečení a obuv, lahev s pitím a dobrou náladu.
Kontakt: Petr Studénka (vedoucí přípravek), tel. 608 551 919, studenka@slavojvysehrad.cz.
Těšíme se na Vás!
Další články
- Reprezentant U 21 Tomáš Čvančara trénoval s hráči Slavoje Vyšehrad
- Žáci U 15 proti Pardubicím: soupeř tvrdě potrestal všechny chyby
- Královicím dopomohly k výhře 6:5 dvě penalty a vyloučení Starečka
- Nejlepší jarní výsledek týmu U 17! Vítězství 4:1 v jihočeské metropoli
- Ani čtyři trefy kapitána nestačily: U 19 prohrála v Č. Budějovicích 5:6
- U 16: bezproblémové vítězství 3:0, góly Heřmánek, Nosek a Vu Hung
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 23 | 17 | 1 | 5 | 52 |
2. | FC Tempo Praha | 23 | 14 | 4 | 5 | 46 |
3. | FC Slavoj Vyšehrad | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. | SK Střešovice 1911 | 23 | 13 | 3 | 7 | 42 |
5. | FC Zličín | 23 | 12 | 4 | 7 | 40 |
6. | ČAFC Praha | 23 | 10 | 6 | 7 | 36 |
7. | Sokol Kolovraty z.s. | 23 | 11 | 3 | 9 | 36 |
8. | FK Motorlet Praha B | 23 | 10 | 5 | 8 | 35 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 05.05.2024 17:00
TJ Sokol Troja
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
středa 01.05.2024 16:00
MFK Trutnov
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
středa 01.05.2024 14:00
MFK Trutnov
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:2
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
středa 01.05.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
12:10
SK Vysoké Mýto
|
||||||
středa 01.05.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
2:5
SK Vysoké Mýto
|
||||||
neděle 28.04.2024 17:00
TJ Sokol Řepy
Pražská I. B třída (skupina A)
1:3
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
neděle 28.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
1:3
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 27.04.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
5:13
FC Háje Jižní Město
|
||||||
sobota 27.04.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
0:12
FC Háje Jižní Město
|
||||||
sobota 27.04.2024 12:15
FK Motorlet Praha B
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
sobota 27.04.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:6
FK Admira Praha
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|