Následující zápas "A týmu"
FK Varnsdorf vs. FC Slavoj Vyšehrad
11. kolo Fortuna národní liga neděle 08.11.2020 14:00 MěS Varnsdorf

Zápasy U18

Minulý zápas

FC Sellier & Bellot Vlašim
FC Slavoj Vyšehrad U18
8. kolo - Česká dorostenecká divize sk. C, 10.10.2020 10:00

Další zápas

FC Slavoj Vyšehrad U18
TJ Praga Vysočany
12. kolo - Česká dorostenecká divize sk. C, sobota 07.11.2020 09:30
09:30
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT

Všechny zápasy

středa 12.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště ZŠ Hovorčovická, Kobylisy
FK Admira Praha U19 x FC Slavoj Vyšehrad U18
1.kolo / sobota 22.08.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Admira Praha B
středa 26.08.2020 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Dukla Praha U17
2.kolo / sobota 29.08.2020 15:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Královice T.
FK Viktoria Žižkov B x FC Slavoj Vyšehrad U18
3.kolo / sobota 05.09.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x CU Bohemians Praha B
4.kolo / sobota 12.09.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Městský stadion T.
RMSK Cidlina Nový Bydžov x FC Slavoj Vyšehrad U18
5.kolo / sobota 19.09.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Čáslav
6.kolo / sobota 26.09.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Svitavy T.
TJ Svitavy x FC Slavoj Vyšehrad U18
7.kolo / sobota 03.10.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x Český lev-Union Beroun
8.kolo / sobota 10.10.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Na Lukách - UMT
FC Sellier & Bellot Vlašim x FC Slavoj Vyšehrad U18
12.kolo / sobota 07.11.2020 09:30
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Praga Vysočany
09:30
13.kolo / sobota 14.11.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Brankovická - UMT
SK Sparta Kolín x FC Slavoj Vyšehrad U18
10:00
14.kolo / sobota 21.11.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Střešovice 1911
10:00
15.kolo / sobota 28.11.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: 1. máje - UMT
FK Náchod x FC Slavoj Vyšehrad U18
10:00
9.kolo / čtvrtek 31.12.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x ABC Braník
10:00
11.kolo / čtvrtek 31.12.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Sokol Třebeš
10:00
10.kolo / čtvrtek 31.12.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Trutnov - UMT
MFK Trutnov x FC Slavoj Vyšehrad U18
12:15

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
9.
1.SK Prostějov
51316
10.
FK Blansko
61326
11.
FC Vlašim
41124
12.
FC MAS Táborsko
50232
13.
FC Slavoj Vyšehrad
40131
14.
FK Fotbal Třinec
40040
Celá tabulka

Výsledky

neděle 11.10.2020 12:30
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
6:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 11.10.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:9
AC Sparta Praha
neděle 11.10.2020 10:15
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 11.10.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:9
AC Sparta Praha
sobota 10.10.2020 12:15
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:4
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 10.10.2020 10:30
SK Újezd Praha 4
Pražský přebor
3:2
FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 10.10.2020 10:00
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
0:12
FK Teplice
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
0:11
FK Teplice
neděle 04.10.2020 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
2:1
CU Bohemians Praha
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 07.11.2020 09:30
TJ Praga Vysočany
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
sobota 07.11.2020 14:00
FK Motorlet Praha
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
neděle 08.11.2020 10:00
SK Slavia Praha B
Všechny zápasy A-týmu
Nahoru