„A“-muži – Osm přípravných utkání v průběhu šesti týdnů mají v plánu v rámci zimní pauzy fotbalisté Slavoje Vyšehrad. První sraz je na programu v pondělí 4. ledna 2021. Svěřenci trenérů Michala Zacha, Oldřicha Pařízka a Ondřeje Švejdíka změří v přípravě své síly většinou s protivníky z téže soutěže, tedy Fortuna:Národní ligy. Jinak to asi ani nepůjde, protože v té době už by měly hrát svá mistrovská utkání jak celky z nejvyšší soutěže, tak i ty z nižších, respektive amatérských, soutěžních pater.
Přípravná utkání Slavoje Vyšehrad v zimní pauze
Sobota 16. ledna 11.00 h Vyšehrad – MFK Chrudim (hřiště Vyšehrad)
Sobota 23. ledna 13.00 h Vyšehrad – SB Vlašim (hřiště Vyšehrad)
Sobota 30. ledna 11.00 h Vyšehrad – Viktoria Žižkov (hřiště Vyšehrad)
Sobota 6. února 10.00 h Vyšehrad – Dukla Praha (hřiště Vyšehrad)
Sobota 13. února 12.00 h Ústí nad Labem – Vyšehrad (hřiště Ústí nad Labem)
Středa 17. února 11.00 h Vyšehrad – SB Vlašim (hřiště Vyšehrad)
Sobota 20. února 12.00 h Líšeň – Vyšehrad (hřiště Brno-Líšeň)
Sobota 27. února soupeř a místo utkání dosud neurčeny
Další články
- Přejeme vám co nejhezčí svátky a vše nejlepší do nového roku 2021
- Pavel Vandas novým sportovním ředitelem klubu Slavoj Vyšehrad
- Příprava dvou mužstev Vyšehradu: juniorka porazila dorostence 3:1
- Tři body jsou povzbuzením, na jaře ještě zabojujeme! říká Jan Vejvar
- S Mikulášem přišlo první vítězství! Vyšehrad zdolal 2:1 celek Blanska
- Podzimní derniéra F:NL: Vyšehrad uvítá v sobotu nováčka z Blanska
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 22 | 16 | 1 | 5 | 49 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 22 | 13 | 5 | 4 | 44 |
3. | FC Tempo Praha | 22 | 13 | 4 | 5 | 43 |
4. | SK Střešovice 1911 | 22 | 12 | 3 | 7 | 39 |
5. | FC Zličín | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 |
6. | Sokol Kolovraty | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 |
7. | ČAFC Praha | 22 | 9 | 6 | 7 | 33 |
8. | FK Motorlet Praha B | 22 | 9 | 5 | 8 | 32 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Řepy
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 28.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 21.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:3
TJ Sokol Nebušice
|
||||||
neděle 21.04.2024 13:00
MFK Trutnov
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
10:4
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
neděle 21.04.2024 13:00
MFK Trutnov
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
16:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
neděle 21.04.2024 11:15
SC Xaverov Horní Počernice
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:5
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
sobota 20.04.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:2
FK Teplice B
|
||||||
sobota 20.04.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
0:2
FK Teplice B
|
||||||
sobota 20.04.2024 12:00
FC Tempo Praha
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
11:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:15
ABC Braník
Pražský přebor
1:6
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
6:3
SK Střešovice 1911
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:00
FC Tempo Praha
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|