Zápasy A-tým
Minulý zápas
FC Slavoj Vyšehrad
ČAFC Praha
22. kolo - Pražský přebor, 13.04.2024 10:15
1:1
Další zápas
ABC Braník
FC Slavoj Vyšehrad
23. kolo - Pražský přebor, sobota 20.04.2024 10:15
10:15
Všechny zápasy
středa 12.07.2023 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: Kpt. Jaroše 233, Neratovice
Přátelské utkání
Hřiště: Kpt. Jaroše 233, Neratovice
FK Neratovice-Byškovice x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 22.07.2023 10:15
Přátelské utkání
Hřiště: ul. Sokolská, Nespeky (okres Benešov)
Přátelské utkání
Hřiště: ul. Sokolská, Nespeky (okres Benešov)
TJ Sokol Nespeky x FC Slavoj Vyšehrad
5:1
čtvrtek 27.07.2023 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x TJ Spoje Praha B
2:5
neděle 30.07.2023 16:45
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Tochovice
1.kolo / sobota 05.08.2023 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Ve Lhotce 1045/3, Praha 4-Lhotka
Pražský přebor
Hřiště: Ve Lhotce 1045/3, Praha 4-Lhotka
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad
2.kolo / neděle 13.08.2023 14:45
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / sobota 19.08.2023 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí
Pražský přebor
Hřiště: Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí x FC Slavoj Vyšehrad
4.kolo / neděle 27.08.2023 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FC Zličín
5.kolo / sobota 02.09.2023 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Do Hlinek 427, Praha 22-Kolovraty
Pražský přebor
Hřiště: Do Hlinek 427, Praha 22-Kolovraty
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad
6.kolo / sobota 09.09.2023 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Dolní Chabry
7.kolo / sobota 16.09.2023 10:30
Pražský přebor
Hřiště: K vodě 3186, Praha 10-Záběhlice
Pražský přebor
Hřiště: K vodě 3186, Praha 10-Záběhlice
ČAFC Praha x FC Slavoj Vyšehrad
2.kolo / středa 20.09.2023 16:45
Pohár Pražského fotbalového svazu (Teskahor Cup)
Hřiště: Na Vrších 1503/1, Praha 10-Vršovice
Pohár Pražského fotbalového svazu (Teskahor Cup)
Hřiště: Na Vrších 1503/1, Praha 10-Vršovice
SK Union Vršovice x FC Slavoj Vyšehrad
8.kolo / neděle 24.09.2023 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x ABC Braník
9.kolo / sobota 30.09.2023 16:00
Pražský přebor
Hřiště: Ke Goniu, Praha 6-Přední Kopanina
Pražský přebor
Hřiště: Ke Goniu, Praha 6-Přední Kopanina
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad
10.kolo / sobota 07.10.2023 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Viktoria Žižkov B
11.kolo / sobota 14.10.2023 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Pod Hradem 52, Praha 22-Královice
Pražský přebor
Hřiště: Pod Hradem 52, Praha 22-Královice
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad
12.kolo / sobota 21.10.2023 15:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Motorlet Praha B
13.kolo / sobota 28.10.2023 14:30
Pražský přebor
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice
Pražský přebor
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice
SK Střešovice 1911 x FC Slavoj Vyšehrad
14.kolo / neděle 05.11.2023 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Čechie Uhříněves
15.kolo / sobota 11.11.2023 10:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Třeboradice
3.kolo / pátek 17.11.2023 10:15
Pohár Pražského fotbalového svazu (Teskahor Cup)
Hřiště: Nad Statkem 118, Újezd Praha 4
Pohár Pražského fotbalového svazu (Teskahor Cup)
Hřiště: Nad Statkem 118, Újezd Praha 4
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 27.01.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Kladno
neděle 28.01.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Český Lev Neštěmice
sobota 10.02.2024 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x AFC Humpolec
neděle 11.02.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
sobota 17.02.2024 15:00
Přátelské utkání
Hřiště: Boženy Němcové, 3221, Česká Lípa
Přátelské utkání
Hřiště: Boženy Němcové, 3221, Česká Lípa
FK Arsenal Česká Lípa x FC Slavoj Vyšehrad
pátek 23.02.2024 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: U Hřbitova 368, Nehvizdy, okres Praha-východ (hřiště UMT)
Přátelské utkání
Hřiště: U Hřbitova 368, Nehvizdy, okres Praha-východ (hřiště UMT)
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 02.03.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FC Slavoj Vyšehrad B
7:1
17.kolo / sobota 09.03.2024 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Mikulova 1594/4, Praha 11-Opatov (hřiště UMT)
Pražský přebor
Hřiště: Mikulova 1594/4, Praha 11-Opatov (hřiště UMT)
FK Dukla Jižní Město x FC Slavoj Vyšehrad
18.kolo / neděle 17.03.2024 12:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x AFK Slavoj Podolí
19.kolo / sobota 23.03.2024 10:30
Pražský přebor
Hřiště: U Zličínského hřiště 499/3, Praha 17-Zličín
Pražský přebor
Hřiště: U Zličínského hřiště 499/3, Praha 17-Zličín
FC Zličín x FC Slavoj Vyšehrad
2:3
20.kolo / pátek 29.03.2024 12:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x Sokol Kolovraty
0:2
21.kolo / sobota 06.04.2024 16:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
SK Dolní Chabry x FC Slavoj Vyšehrad
22.kolo / sobota 13.04.2024 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x ČAFC Praha
1:1
23.kolo / sobota 20.04.2024 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník
Pražský přebor
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník
ABC Braník x FC Slavoj Vyšehrad
10:15
24.kolo / sobota 27.04.2024 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FC Přední Kopanina
10:15
25.kolo / neděle 05.05.2024 17:00
Pražský přebor
Hřiště: stadion Seifertova ul., Praha 3-Žižkov
Pražský přebor
Hřiště: stadion Seifertova ul., Praha 3-Žižkov
FK Viktoria Žižkov B x FC Slavoj Vyšehrad
17:00
26.kolo / neděle 12.05.2024 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x Sokol Královice
17:00
27.kolo / sobota 18.05.2024 13:15
Pražský přebor
Hřiště: Butovická 35, Praha 13-Jinonice
Pražský přebor
Hřiště: Butovická 35, Praha 13-Jinonice
FK Motorlet Praha B x FC Slavoj Vyšehrad
13:15
28.kolo / neděle 26.05.2024 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Střešovice 1911
17:00
29.kolo / sobota 01.06.2024 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Vachkova 787/37, Praha 22-Uhříněves
Pražský přebor
Hřiště: Vachkova 787/37, Praha 22-Uhříněves
SK Čechie Uhříněves x FC Slavoj Vyšehrad
10:30
30.kolo / sobota 08.06.2024 10:45
Pražský přebor
Hřiště: Schoellerova 728/9, Praha 18-Třeboradice
Pražský přebor
Hřiště: Schoellerova 728/9, Praha 18-Třeboradice
SK Třeboradice x FC Slavoj Vyšehrad
10:45
16.kolo / sobota 15.06.2024 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FC Tempo Praha
10:30
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 21 | 15 | 1 | 5 | 46 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 21 | 12 | 5 | 4 | 41 |
3. | FC Tempo Praha | 21 | 12 | 4 | 5 | 40 |
4. | FC Zličín | 21 | 11 | 4 | 6 | 37 |
5. | SK Střešovice 1911 | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
6. | Sokol Kolovraty | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
7. | ČAFC Praha | 21 | 9 | 6 | 6 | 33 |
8. | FK Viktoria Žižkov B | 21 | 9 | 3 | 9 | 30 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 21.04.2024 17:00
TJ Sokol Nebušice
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 14.04.2024 12:16
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
5:2
SK Union Vršovice
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:15
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:15
ABC Braník B
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U16
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
11:7
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
1:5
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
1:1
ČAFC Praha
|
||||||
pátek 12.04.2024 20:15
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|