Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. TJ Sokol Nespeky
Přátelské utkání sobota 02.03.2024 14:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
FK Kosoř
Přátelské utkání, 25.02.2024 14:00
3:1

Další zápas

SC Olympia Radotín B
FC Slavoj Vyšehrad B
17. kolo - Pražská I. B třída (skupina A), pátek 08.03.2024 19:00
19:00
Hřiště: Ke Zděři 21, Praha 16-Radotín

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 06.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: TJ Praga, Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
TJ Praga B x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / neděle 13.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SC Olympia Radotín B
3.kolo / neděle 20.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: U Zličínského hřiště 499/3, Praha 17-Zličín
FC Zličín B x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / neděle 27.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: hřiště Podvinný Mlýn, Kovanecká 2405/27, Praha 9-Libeň
Mezinárodní svaz mládeže x FC Slavoj Vyšehrad B
5.kolo / neděle 03.09.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Bílá Hora
6.kolo / neděle 10.09.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník (hřiště UMT)
ABC Braník B x FC Slavoj Vyšehrad B
7.kolo / neděle 17.09.2023 16:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Dukla Praha C
8.kolo / sobota 23.09.2023 10:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: V Hliništi 43, Praha 6-Nebušice
TJ Sokol Nebušice x FC Slavoj Vyšehrad B
9.kolo / neděle 01.10.2023 16:01
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Řepy
10.kolo / sobota 07.10.2023 10:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Trojská 744/171a, Praha 7-Troja
TJ Sokol Troja x FC Slavoj Vyšehrad B
11.kolo / neděle 15.10.2023 15:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x AFK Slavoj Podolí B
12.kolo / neděle 22.10.2023 15:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: K Průhonu 379, Praha 16-Lipence
TJ Sokol Lipence x FC Slavoj Vyšehrad B
13.kolo / neděle 29.10.2023 14:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Střešovice 1911 B
14.kolo / neděle 05.11.2023 14:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Kovářova 545, Praha 13-Stodůlky
TJ Sokol Stodůlky x FC Slavoj Vyšehrad B
15.kolo / neděle 12.11.2023 14:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Avia Čakovice
neděle 18.02.2024 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x AFK Eletis Lužec nad Vltavou
5:2
neděle 25.02.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Kosoř
3:1
17.kolo / pátek 08.03.2024 19:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Ke Zděři 21, Praha 16-Radotín
SC Olympia Radotín B x FC Slavoj Vyšehrad B
19:00
18.kolo / neděle 17.03.2024 15:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Zličín B
15:00
19.kolo / neděle 24.03.2024 15:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Mezinárodní svaz mládeže
15:00
20.kolo / pondělí 01.04.2024 15:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Moravanů 2360/2a, Praha 6-Břevnov
TJ Sokol Bílá Hora x FC Slavoj Vyšehrad B
15:30
21.kolo / neděle 07.04.2024 16:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x ABC Braník B
16:30
22.kolo / neděle 14.04.2024 16:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Na Julisce 28, Praha 6-Dejvice (hřiště UMT)
FK Dukla Praha C x FC Slavoj Vyšehrad B
16:30
23.kolo / neděle 21.04.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Nebušice
17:00
24.kolo / neděle 28.04.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Engelmüllerova 625/4, Praha 17-Řepy
TJ Sokol Řepy x FC Slavoj Vyšehrad B
17:00
25.kolo / neděle 05.05.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Troja
17:00
26.kolo / sobota 11.05.2024 13:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Na hřebenech II/1062, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí B x FC Slavoj Vyšehrad B
13:30
27.kolo / neděle 19.05.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Lipence
17:00
28.kolo / neděle 26.05.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice
SK Střešovice 1911 B x FC Slavoj Vyšehrad B
17:00
29.kolo / neděle 02.06.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Stodůlky
17:00
30.kolo / neděle 09.06.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Ke Stadionu 705, Praha 9-Čakovice
TJ Avia Čakovice x FC Slavoj Vyšehrad B
17:00
16.kolo / neděle 16.06.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Praga B
17:00
úterý 31.12.2024 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Přestavlky
12:00

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
1.
FC Přední Kopanina
15101431
2.
FC Slavoj Vyšehrad
1593330
3.
FC Tempo Praha
1592429
4.
FC Zličín
1583427
5.
FK Motorlet Praha B
1575326
6.
Sokol Kolovraty
1582526
7.
SK Střešovice 1911
1581625
8.
ČAFC Praha
1565423
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

SC Olympia Radotín B
Pražská I. B třída (skupina A)
pátek 08.03.2024 19:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 25.02.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
3:1
FK Kosoř
neděle 25.02.2024 12:30
SK Kladno U17
Přátelské utkání
4:3
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 25.02.2024 10:30
SK Kladno U19
Přátelské utkání
4:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
pátek 23.02.2024 18:30
TJ Spoje Praha
Přátelské utkání
2:5
FC Slavoj Vyšehrad
středa 21.02.2024 12:45
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
3:2
FK Karpaty Lvov U17
neděle 18.02.2024 16:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
3:4
TJ Sokol Cholupice
neděle 18.02.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
5:2
AFK Eletis Lužec nad Vltavou
sobota 17.02.2024 15:00
FK Arsenal Česká Lípa
Přátelské utkání
4:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 17.02.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
2:2
FK Příbram U16
sobota 17.02.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
2:2
FK Příbram U17
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru