Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
TJ Praga B
16. kolo - Pražská I. B třída (skupina A), 16.06.2024 17:00
2:3

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 06.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: TJ Praga, Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
TJ Praga B x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / neděle 13.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SC Olympia Radotín B
3.kolo / neděle 20.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: U Zličínského hřiště 499/3, Praha 17-Zličín
FC Zličín B x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / neděle 27.08.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: hřiště Podvinný Mlýn, Kovanecká 2405/27, Praha 9-Libeň
Mezinárodní svaz mládeže x FC Slavoj Vyšehrad B
5.kolo / neděle 03.09.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Bílá Hora
6.kolo / neděle 10.09.2023 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník (hřiště UMT)
ABC Braník B x FC Slavoj Vyšehrad B
7.kolo / neděle 17.09.2023 16:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Dukla Praha C
8.kolo / sobota 23.09.2023 10:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: V Hliništi 43, Praha 6-Nebušice
TJ Sokol Nebušice x FC Slavoj Vyšehrad B
9.kolo / neděle 01.10.2023 16:01
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Řepy
10.kolo / sobota 07.10.2023 10:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Trojská 744/171a, Praha 7-Troja
TJ Sokol Troja x FC Slavoj Vyšehrad B
11.kolo / neděle 15.10.2023 15:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x AFK Slavoj Podolí B
12.kolo / neděle 22.10.2023 15:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: K Průhonu 379, Praha 16-Lipence
TJ Sokol Lipence x FC Slavoj Vyšehrad B
13.kolo / neděle 29.10.2023 14:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Střešovice 1911 B
14.kolo / neděle 05.11.2023 14:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Kovářova 545, Praha 13-Stodůlky
TJ Sokol Stodůlky x FC Slavoj Vyšehrad B
15.kolo / neděle 12.11.2023 14:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Avia Čakovice
neděle 18.02.2024 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x AFK Eletis Lužec nad Vltavou
neděle 25.02.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Kosoř
3:1
sobota 02.03.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FC Slavoj Vyšehrad B
7:1
17.kolo / pátek 08.03.2024 19:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Ke Zděři 21, Praha 16-Radotín
SC Olympia Radotín B x FC Slavoj Vyšehrad B
18.kolo / neděle 17.03.2024 15:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Zličín B
19.kolo / neděle 24.03.2024 15:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Mezinárodní svaz mládeže
1:1
20.kolo / pondělí 01.04.2024 15:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Moravanů 2360/2a, Praha 6-Břevnov (hřiště UMT)
TJ Sokol Bílá Hora x FC Slavoj Vyšehrad B
0:2
21.kolo / neděle 07.04.2024 16:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x ABC Braník B
1:2
22.kolo / pátek 12.04.2024 20:15
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Na Julisce 28, Praha 6-Dejvice (hřiště UMT)
FK Dukla Praha C x FC Slavoj Vyšehrad B
23.kolo / neděle 21.04.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Nebušice
1:3
24.kolo / neděle 28.04.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Engelmüllerova 625/4, Praha 17-Řepy
TJ Sokol Řepy x FC Slavoj Vyšehrad B
1:3
25.kolo / neděle 05.05.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Troja
6:2
26.kolo / sobota 11.05.2024 13:30
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Na hřebenech II/1062, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí B x FC Slavoj Vyšehrad B
3:7
27.kolo / neděle 19.05.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Lipence
6:1
28.kolo / neděle 26.05.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice
SK Střešovice 1911 B x FC Slavoj Vyšehrad B
3:2
29.kolo / neděle 02.06.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Sokol Stodůlky
0:6
30.kolo / neděle 09.06.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Ke Stadionu 705, Praha 9-Čakovice
TJ Avia Čakovice x FC Slavoj Vyšehrad B
5:4
16.kolo / neděle 16.06.2024 17:00
Pražská I. B třída (skupina A)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Praga B
2:3

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
1.
FC Přední Kopanina
30232571
2.
FC Tempo Praha
30195662
3.
FC Slavoj Vyšehrad
30195662
4.
Sokol Kolovraty
301541149
5.
ČAFC Praha
301371046
6.
SK Střešovice 1911
301371046
7.
FK Dukla Jižní Město
301431345
8.
FK Motorlet Praha B
301351244
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 16.06.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
2:3
TJ Praga B
neděle 16.06.2024 12:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
3:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 16.06.2024 10:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
sobota 15.06.2024 15:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
6:3
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:0
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 10:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
2:6
FC Tempo Praha
středa 12.06.2024 17:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U14
středa 12.06.2024 15:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
neděle 09.06.2024 17:00
TJ Avia Čakovice
Pražská I. B třída (skupina A)
5:4
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 09.06.2024 15:00
MFK Chrudim
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
6:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru