Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Tempo Praha
FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání, 12.06.2021 12:00

Všechny zápasy

neděle 02.08.2020 17:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště TJ Spoje Praha na Balkáně
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
15.kolo / sobota 08.08.2020 17:00
Pražský přebor
Hřiště: stadion Radotín
Olympia Radotín x FC Slavoj Vyšehrad B
14.kolo / sobota 15.08.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Třeboradice
1.kolo / neděle 23.08.2020 17:00
Pražský přebor
Hřiště: ÚJEZD NAD LESY T.
FK Újezd nad Lesy x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / sobota 29.08.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / neděle 06.09.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: ADMIRA PRAHA T.
FK Admira Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / středa 23.09.2020 18:00
Pražský přebor
Hřiště: hřiště FC Zličín
FC Zličín x FC Slavoj Vyšehrad B
6.kolo / sobota 26.09.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Uhelné sklady Praha
5.kolo / středa 30.09.2020 16:30
Pražský přebor
Hřiště: KOLOVRATY T.
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad B
7.kolo / sobota 03.10.2020 10:15
Pražský přebor
Hřiště: PODOLÍ T.
AFK Slavoj Podolí Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
8.kolo / sobota 10.10.2020 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
SK Újezd Praha 4 x FC Slavoj Vyšehrad B
10.kolo / sobota 24.10.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Viktoria Žižkov B
14:00
11.kolo / sobota 31.10.2020 10:30
Pražský přebor
Hřiště: KRÁLOVICE T.
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
12.kolo / sobota 07.11.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Motorlet Praha
14:00
13.kolo / sobota 14.11.2020 10:30
Pražský přebor
Hřiště: HOSTIVAŘ T.
SK Hostivař x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
sobota 12.12.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Slavoj Vyšehrad U19
9.kolo / neděle 17.01.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: KOPANINA T.
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
sobota 29.05.2021 16:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště SK Aritma UMT
SK Aritma Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 09.06.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště TJ Spoje na Balkáně, Praha 3
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 12.06.2021 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion FC Tempo, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad B

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
MFK Chrudim
26941331
11.
FC MAS Táborsko
26871131
12.
FK Varnsdorf
26612830
13.
FK Blansko
26761327
14.
FC Slavoj Vyšehrad
2614217
Celá tabulka

Výsledky

sobota 12.06.2021 12:00
FC Tempo Praha
Přátelské utkání
5:1
FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 12.06.2021 10:00
FC Tempo Praha U19
Přátelské utkání
1:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
středa 09.06.2021 18:00
TJ Spoje Praha
Přátelské utkání
1:2
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 06.06.2021 14:00
FK Říčany U19
Přátelské utkání
2:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 30.05.2021 15:00
FK Dukla Praha
Fortuna národní liga
3:0
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 30.05.2021 10:00
FC Sellier & Bellot Vlašim U19
Přátelské utkání
2:4
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 29.05.2021 16:00
SK Aritma Praha B
Přátelské utkání
2:0
FC Slavoj Vyšehrad B
pátek 28.05.2021 15:00
Slavia Praha U17
Přátelské utkání
7:1
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 26.05.2021 18:30
FC Slavoj Vyšehrad U18
Přátelské utkání
6:1
SK Union Vršovice U19
neděle 23.05.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
7:2
SK Aritma Praha U19
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

Všechny zápasy A-týmu
Nahoru