Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. SK Tochovice
Přátelské utkání neděle 05.02.2023 14:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Tabulka A-Tým

#Pražský přeborZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody+/-
1.
TJ Spoje Praha
15131147:144019
2.
FC Přední Kopanina
15102338:22328
3.
FK Dukla Jižní Město
1591543:22287
4.
FC Tempo Praha
1583444:30273
5.
FC Zličín
1573536:18243
6.
SK Hostivař
1573525:22240
7.
ABC Braník
1565433:29232
8.
Sokol Kolovraty
1564530:3222-2
9.
SK Čechie Uhříněves
1563611:20210
10.
AFK Slavoj Podolí Praha
1562718:3120-4
11.
ČAFC Praha
1553725:2618-6
12.
FK Viktoria Žižkov B
1551929:4116-5
13.
Sokol Královice
1542929:4314-10
14.
SK Motorlet Praha B
1533920:3012-6
15.
SC Olympia Radotín
15311123:4710-17
16.
FC Slavoj Vyšehrad
15231021:459-12

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
12.
FK Viktoria Žižkov B
1551916
13.
Sokol Královice
1542914
14.
SK Motorlet Praha B
1533912
15.
SC Olympia Radotín
15311110
16.
FC Slavoj Vyšehrad
1523109
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
sobota 11.02.2023 12:00
FK Kralupy 1901
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 29.01.2023 11:00
Český lev Union Beroun U17
Přátelské utkání
0:2
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 29.01.2023 10:00
FK Admira Praha U19
Přátelské utkání
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 28.01.2023 14:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
1:3
FK Zbuzany 1953
středa 25.01.2023 15:30
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
1:4
Bohemians Praha 1905 B
neděle 22.01.2023 14:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
6:1
TJ Spoje Praha
neděle 22.01.2023 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
5:2
FC Tempo Praha U17
sobota 21.01.2023 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
0:3
SK Libuš U19
neděle 15.01.2023 11:30
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
9:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 14.01.2023 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
2:6
FC Chomutov U19
neděle 27.11.2022 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
4:3
FK Viagem Příbram U19
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru