Následující zápas "A týmu"
Povltavská FA vs. FC Slavoj Vyšehrad
9. kolo Česká fotbalová liga sobota 25.09.2021 10:30 Štěchovice. T.

Sezóna 2020/2021

STARŠÍ DOROST A  - U 19
Hlavní trenér:   Tel.:  E-mail:
Trenér:   Tel.:  E-mail:
STARŠÍ DOROST B - U 18
Hlavní trenér: Jaromír Jindráček Tel.:  E-mail:
Trenér: Vladimír Pokorný Tel.: E-mail:
MLADŠí DOROST A - U 17
Hlavní trenér: Mirko Beuk Tel.:  E-mail:
Trenér: Dominik Gerža Tel.: E-mail:
MLADŠÍ DOROST B - U 16
Hlavní trenér: Zdeněk Jaroš Tel.:  E-mail:
Trenér: Evžen Čižikov Tel.:  E-mail:
Vedoucí SpSM: Petr studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:  studenka@slavojvysehrad.cz
Trenér brankářů SPSM: Mikoláš Bartoš  Tel.: 733 602 602 E-mail:  
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15
Hlavní trenér: Jaroslav Klíma ml. Tel.: 733 679 637 E-mail:
Trenér: Allan Kheil Tel.:  E-mail:
Trenér: Miroslav Starý Tel.:  E-mail:
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14
Hlavní trenér: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail:
Trenér: Daniel Jon Tel.: E-mail:
Trenér + vedoucí: Jan Dovrtěl Tel.: E-mail:
Mladší ŽÁCI A - U 13
Hlavní trenér: Ladislav Flek Tel.: 604 480 984 E-mail:
Trenér: Jan Vlček Tel.:  E-mail:
Mladší ŽÁCI B - U 12
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.: 608551919 E-mail:
Trenér: Mikuláš Bartoš Tel.:  E-mail:
Trenér: Jan Rákosník Tel.:  E-mail:

Vedoucí přípravek:

Oleg martinec

Tel.: 777 227 011 E-mail: SEKRETARIAT@SLAVOJVYSEHRAD.CZ
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11
Hlavní trenér: Jiří Dědič Tel.: 721 801 177 E-mail:
Trenér: Luboš Vosáhlo Tel.:  E-mail:
       
STARŠÍ PŘÍPRAVKA  B - U 10
Hlavní trenér: Oleg Martinec Tel.:  E-mail:
Hlavní trenér: Karel Roskowetz Tel.: 731 626 257 E-mail:
Trenér: Lukáš Brunner Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9
Hlavní trenér: Daniel Parai Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Petr Kincl Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8
Hlavní trenér: Jan Vlček Tel.: 608 000 264 E-mail:
Trenér: Daniel Blažek Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7
Hlavní trenér: Ladislav Libič Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér:   Tel.: E-mail:
Fotbalová Školička - U 6
Trenér: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:
FOTBALOVÉ KROUŽKY
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.:  E-mail:
Trenér: Oleg Martinec Tel.: E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
1.
FK Králův Dvůr
862020
2.
Jiskra Domažlice
853018
3.
FC Písek
851216
4.
FC Slavoj Vyšehrad
842214
6.
FC Viktoria Plzeň B
834113
7.
SK Motorlet Praha
833212
8.
Loko Vltavín
832311
9.
1.FK Příbram B
831410
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Přední Kopanina
Pražský přebor
sobota 25.09.2021 10:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 19.09.2021 12:15
FK Motorlet Praha
Česká liga dorostu sk. A
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 19.09.2021 10:00
SK Motorlet Praha
Česká liga dorostu sk. A
7:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 19.09.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
0:11
FC Tempo Praha
neděle 19.09.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
0:35
FC Tempo Praha
sobota 18.09.2021 13:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
0:5
SK Újezd Praha 4
sobota 18.09.2021 12:15
TJ Svitavy
Česká dorostenecká divize sk. C
1:6
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 18.09.2021 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:10
CU Bohemians Praha
sobota 18.09.2021 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Česká fotbalová liga
0:2
FK Králův Dvůr
sobota 18.09.2021 10:00
TJ Svitavy
Česká dorostenecká divize sk. C
1:4
FC Slavoj Vyšehrad U18
sobota 18.09.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:3
CU Bohemians Praha
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru