Soupiska A-tým

Brankáři


Obránci


Záložníci


Útočníci


Realizační tým

 

FC Slavoj Vyšehrad Podzim 2021

FC Slavoj Vyšehrad (podzim 2021)

HORNÍ ŘADA ZLEVA: Ondřej Švejdík (asistent), Denys Tokar, Tomáš Topol, Michal Vaněk, Tomáš Kankara, Matyáš Vojta, Maxmilián Kubies, Blerton Sejdia, Jaroslav Klíma, Vladimír Pokorný (asistent)
PROSTŘEDNÍ ŘADA: Petr Lorenz, Theodor Matějíček, Philipp Tvaroh, Matěj Kubeš, Pavel Vandas, Marek Kouba, Marek Opluštil, Felix Čejka, Matyas Mlejnek, Hugo Gerža, Filip Borka.
DOLNÍ ŘADA: Lukáš Hroník, Pavel Vandas (sportovní ředitel), Vojtěch Šandera (kapitán mužstva), Jaroslav Klíma (předseda představenstva klubu a trenér mužstva), Jan Suchan (zástupce kapitána), Oleg Martinec (sekretář), Filip Drobílek (zástupce kapitána).

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
25861130
11.
SK Benešov
25861130
12.
1.FK Příbram B
25841328
13.
Baník Sokolov
25841328
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
25561421
16.
SK Rakovník
26441816
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FK Motorlet Praha B
Pražský přebor
sobota 28.05.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 22.05.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
5:6
Sokol Královice
neděle 22.05.2022 12:45
SK Dynamo Č. Budějovice akademie
Česká liga dorostu sk. A
1:4
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 22.05.2022 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:5
FK Pardubice
neděle 22.05.2022 10:30
SK Dynamo Č. Budějovice akademie B
Česká liga dorostu sk. A
6:5
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 22.05.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:8
FK Pardubice
neděle 22.05.2022 10:00
FC Slavia Karlovy Vary
Česká liga žáků U-13 B
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U13
neděle 22.05.2022 10:00
FC Slavia Karlovy Vary
Česká liga žáků U-12 B
6:3
FC Slavoj Vyšehrad U12
sobota 21.05.2022 12:15
TJ Sokol Třebeš
Česká dorostenecká divize sk. C
0:3
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 21.05.2022 10:00
TJ Sokol Třebeš
Česká dorostenecká divize sk. C
0:1
FC Slavoj Vyšehrad U18
úterý 17.05.2022 17:30
FK Viktoria Žižkov B
Pražský přebor
5:0
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru