Tabulka A-Tým
# | Pražský přebor | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 15 | 10 | 1 | 4 | 42:21 | 31 | 7 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 15 | 9 | 3 | 3 | 45:21 | 30 | 6 |
3. | FC Tempo Praha | 15 | 9 | 2 | 4 | 48:21 | 29 | 5 |
4. | FC Zličín | 15 | 8 | 3 | 4 | 32:18 | 27 | 6 |
5. | FK Motorlet Praha B | 15 | 7 | 5 | 3 | 33:21 | 26 | 5 |
6. | Sokol Kolovraty | 15 | 8 | 2 | 5 | 43:38 | 26 | 5 |
7. | SK Střešovice 1911 | 15 | 8 | 1 | 6 | 31:27 | 25 | 1 |
8. | ČAFC Praha | 15 | 6 | 5 | 4 | 24:22 | 23 | -1 |
9. | FK Viktoria Žižkov B | 15 | 7 | 2 | 6 | 37:39 | 23 | 2 |
10. | FK Dukla Jižní Město | 15 | 7 | 2 | 6 | 33:43 | 23 | 2 |
11. | AFK Slavoj Podolí | 15 | 3 | 6 | 6 | 23:35 | 15 | -9 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 15 | 4 | 3 | 8 | 22:34 | 15 | -6 |
13. | SK Dolní Chabry | 15 | 2 | 5 | 8 | 18:31 | 11 | -10 |
14. | SK Třeboradice | 15 | 3 | 2 | 10 | 24:40 | 11 | -10 |
15. | ABC Braník | 15 | 2 | 4 | 9 | 20:35 | 10 | -14 |
16. | Sokol Královice | 15 | 2 | 4 | 9 | 15:44 | 10 | -14 |
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 15 | 10 | 1 | 4 | 31 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 15 | 9 | 3 | 3 | 30 |
3. | FC Tempo Praha | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 |
4. | FC Zličín | 15 | 8 | 3 | 4 | 27 |
5. | FK Motorlet Praha B | 15 | 7 | 5 | 3 | 26 |
6. | Sokol Kolovraty | 15 | 8 | 2 | 5 | 26 |
7. | SK Střešovice 1911 | 15 | 8 | 1 | 6 | 25 |
8. | ČAFC Praha | 15 | 6 | 5 | 4 | 23 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 24.03.2024 15:00
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 17.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
0:2
FC Zličín B
|
||||||
neděle 17.03.2024 12:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
1:0
AFK Slavoj Podolí
|
||||||
neděle 17.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:5
FC Háje Jižní Město
|
||||||
sobota 16.03.2024 16:00
TJ Sokol Třebeš
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
0:3
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
sobota 16.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:5
FC Tempo Praha B
|
||||||
sobota 16.03.2024 14:00
TJ Sokol Třebeš
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:3
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
sobota 16.03.2024 12:15
SK Roudnice nad Labem
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:5
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
sobota 16.03.2024 10:00
SK Roudnice nad Labem
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
4:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
|
||||||
sobota 16.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
19:3
FK Orlicko
|
||||||
sobota 16.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
0:16
FK Orlicko
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|