Následující zápas "A týmu"
FC Přední Kopanina vs. FC Slavoj Vyšehrad
9. kolo Pražský přebor sobota 01.10.2022 10:30 Ke Goniu, Praha-Přední Kopanina

Zápasy A-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad
ABC Braník
8. kolo - Pražský přebor, 25.09.2022 16:30
0:6

Další zápas

FC Přední Kopanina
FC Slavoj Vyšehrad
9. kolo - Pražský přebor, sobota 01.10.2022 10:30
0:0
Hřiště: Ke Goniu, Praha-Přední Kopanina

Všechny zápasy

středa 20.07.2022 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: Na Balkáně 450/25, Praha 3-Žižkov
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 23.07.2022 10:15
Přátelské utkání
Hřiště: Čechie Vykáň, okres Nymburk
SK Český Brod x FC Slavoj Vyšehrad
1.kolo / neděle 07.08.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Ve Lhotce 1045/3, Praha 4-Lhotka
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad
2.kolo / pátek 12.08.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / sobota 20.08.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí Praha x FC Slavoj Vyšehrad
4.kolo / neděle 28.08.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FC Zličín
1:1
5.kolo / sobota 03.09.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Do Hlinek 427, Praha 10-Kolovraty
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad
3:1
6.kolo / neděle 11.09.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x TJ Spoje Praha
2.kolo / středa 14.09.2022 17:00
Pohár Pražského fotbalového svazu (Teskahor Cup)
Hřiště: Schoellerova 728/9, Třeboradice, Praha 18
SK Třeboradice x FC Slavoj Vyšehrad
7.kolo / neděle 18.09.2022 16:30
Pražský přebor
Hřiště: K Vodě 3186, Praha 10-Záběhlice
ČAFC Praha x FC Slavoj Vyšehrad
2:3
8.kolo / neděle 25.09.2022 16:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x ABC Braník
0:6
9.kolo / sobota 01.10.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Ke Goniu, Praha-Přední Kopanina
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad
0:0
10.kolo / neděle 09.10.2022 16:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Viktoria Žižkov B
16:00
11.kolo / neděle 16.10.2022 15:30
Pražský přebor
Hřiště: Pod hradem 52, Praha 10-Královice
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad
15:30
12.kolo / neděle 23.10.2022 15:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Motorlet Praha B
15:30
13.kolo / sobota 29.10.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Švehlova 1362, Praha 15-Hostivař
SK Hostivař x FC Slavoj Vyšehrad
10:30
14.kolo / neděle 06.11.2022 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Čechie Uhříněves
14:00
15.kolo / sobota 12.11.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Stadion Josefa Rady, Praha 16-Radotín
Olympia Radotín x FC Slavoj Vyšehrad
10:15

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
11.
SK Hostivař
82248
12.
ČAFC Praha
81346
13.
SC Olympia Radotín
82066
14.
SK Motorlet Praha B
81255
15.
FC Slavoj Vyšehrad
81255
16.
FK Viktoria Žižkov B
81164
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

SK Modřany
Pražská I. A třída (skupina B)
středa 28.09.2022 16:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 25.09.2022 16:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
0:6
ABC Braník
neděle 25.09.2022 12:30
FC Táborsko
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 25.09.2022 10:15
FC Táborsko
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
9:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 25.09.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:0
FK Admira Praha B
neděle 25.09.2022 10:00
Junior Chomutov
Česká liga mladších žáků U13 (skupina B)
6:0
FC Slavoj Vyšehrad U13
neděle 25.09.2022 10:00
Junior Chomutov
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
8:5
FC Slavoj Vyšehrad U12
sobota 24.09.2022 16:30
FK Řeporyje
Pražská I. A třída (skupina B)
7:0
FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 24.09.2022 13:15
SK Střešovice 1911
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:3
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 24.09.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:1
FK Čáslav
sobota 24.09.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:4
FK Čáslav
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru