Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
Sokol Královice
26. kolo - Pražský přebor, 22.05.2022 17:00

Další zápas

FK Motorlet Praha B
FC Slavoj Vyšehrad B
27. kolo - Pražský přebor, sobota 28.05.2022 10:15
10:15
Hřiště: FK Motorlet, Butovická 35, Praha 5

Všechny zápasy

sobota 29.05.2021 16:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště SK Aritma UMT
SK Aritma Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 09.06.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště TJ Spoje na Balkáně, Praha 3
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 12.06.2021 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion FC Tempo, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 16.06.2021 19:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion V Cibulkách 406/5, Praha 5-Košíře
SK Uhelné sklady Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 07.07.2021 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: ul. Čs. armády 51, Štětí
SK Štětí x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 14.07.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Spoje Praha
úterý 20.07.2021 19:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště V Úžlabině 320/23, Praha 10-Malešice
SK Junior Praha 1960 x FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 25.07.2021 17:30
Přátelské utkání
Hřiště: Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí B x FC Slavoj Vyšehrad B
1.kolo / neděle 01.08.2021 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Sulovická ul. 998, Praha 21-Újezd nad Lesy
FK Újezd nad Lesy x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / sobota 07.08.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / neděle 15.08.2021 14:00
Pražský přebor
Hřiště: hřiště Na Pecích T. při ZŠ Hovorčovická
FK Admira Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
15.kolo / středa 18.08.2021 17:30
Pražský přebor
Hřiště: SC Radotín T.
Olympia Radotín x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / sobota 21.08.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Zličín
5.kolo / sobota 28.08.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Kolovraty T.
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad B
6.kolo / středa 08.09.2021 17:30
Pražský přebor
Hřiště: stadion Uhelné sklady, V Cibulkách 406/5, Praha 5-Košíře
SK Uhelné sklady Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
7.kolo / sobota 11.09.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Podolí T.
AFK Slavoj Podolí Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
8.kolo / sobota 18.09.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Újezd Praha 4
9.kolo / sobota 25.09.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Kopanina T.
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad B
3:0
10.kolo / sobota 02.10.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Viktoria Žižkov B
0:6
11.kolo / sobota 09.10.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Královice T.
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad B
12.kolo / sobota 16.10.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Motorlet Praha B
13.kolo / sobota 23.10.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Hostivař T.
SK Hostivař x FC Slavoj Vyšehrad B
14.kolo / sobota 30.10.2021 14:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Třeboradice
16.kolo / neděle 07.11.2021 14:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Újezd nad Lesy
sobota 26.02.2022 13:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Kralupy 1901
sobota 05.03.2022 15:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
17.kolo / sobota 19.03.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Slovan Kunratice, Volarská 1701/9, Praha 4
FK Dukla Jižní Město x FC Slavoj Vyšehrad B
18.kolo / neděle 27.03.2022 15:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Admira Praha B
19.kolo / sobota 02.04.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: U Zličínského hřiště 499/3
FC Zličín x FC Slavoj Vyšehrad B
20.kolo / neděle 10.04.2022 16:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Sokol Kolovraty
21.kolo / pátek 15.04.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Uhelné sklady Praha
22.kolo / neděle 24.04.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x AFK Slavoj Podolí Praha
23.kolo / sobota 30.04.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Nad Statkem 118 Újezd-Praha 4 (UMT)
SK Újezd Praha 4 x FC Slavoj Vyšehrad B
24.kolo / neděle 08.05.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Přední Kopanina
25.kolo / úterý 17.05.2022 17:30
Pražský přebor
Hřiště: Viktoria Žižkov, Seifertova ul., Praha 3
FK Viktoria Žižkov B x FC Slavoj Vyšehrad B
26.kolo / neděle 22.05.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Sokol Královice
27.kolo / sobota 28.05.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: FK Motorlet, Butovická 35, Praha 5
FK Motorlet Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
10:15
28.kolo / neděle 05.06.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Hostivař
17:00
29.kolo / sobota 11.06.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Schoellerova 728/9, Třeboradice, Praha 18
SK Třeboradice x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
30.kolo / neděle 19.06.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Olympia Radotín
17:00

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
25861130
11.
SK Benešov
25861130
12.
1.FK Příbram B
25841328
13.
Baník Sokolov
25841328
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
25561421
16.
SK Rakovník
26441816
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FK Motorlet Praha B
Pražský přebor
sobota 28.05.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 22.05.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
5:6
Sokol Královice
neděle 22.05.2022 12:45
SK Dynamo Č. Budějovice akademie
Česká liga dorostu sk. A
1:4
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 22.05.2022 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:5
FK Pardubice
neděle 22.05.2022 10:30
SK Dynamo Č. Budějovice akademie B
Česká liga dorostu sk. A
6:5
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 22.05.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:8
FK Pardubice
neděle 22.05.2022 10:00
FC Slavia Karlovy Vary
Česká liga žáků U-13 B
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U13
neděle 22.05.2022 10:00
FC Slavia Karlovy Vary
Česká liga žáků U-12 B
6:3
FC Slavoj Vyšehrad U12
sobota 21.05.2022 12:15
TJ Sokol Třebeš
Česká dorostenecká divize sk. C
0:3
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 21.05.2022 10:00
TJ Sokol Třebeš
Česká dorostenecká divize sk. C
0:1
FC Slavoj Vyšehrad U18
úterý 17.05.2022 17:30
FK Viktoria Žižkov B
Pražský přebor
5:0
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru