Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. SK Slavia Praha B
Přátelské utkání sobota 27.02.2021 11:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Přední Kopanina
FC Slavoj Vyšehrad B
9. kolo - Pražský přebor, 17.01.2021 10:30
10:30

Všechny zápasy

neděle 02.08.2020 17:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště TJ Spoje Praha na Balkáně
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
15.kolo / sobota 08.08.2020 17:00
Pražský přebor
Hřiště: stadion Radotín
Olympia Radotín x FC Slavoj Vyšehrad B
14.kolo / sobota 15.08.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Třeboradice
1.kolo / neděle 23.08.2020 17:00
Pražský přebor
Hřiště: ÚJEZD NAD LESY T.
FK Újezd nad Lesy x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / sobota 29.08.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / neděle 06.09.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: ADMIRA PRAHA T.
FK Admira Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / středa 23.09.2020 18:00
Pražský přebor
Hřiště: hřiště FC Zličín
FC Zličín x FC Slavoj Vyšehrad B
6.kolo / sobota 26.09.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Uhelné sklady Praha
5.kolo / středa 30.09.2020 16:30
Pražský přebor
Hřiště: KOLOVRATY T.
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad B
7.kolo / sobota 03.10.2020 10:15
Pražský přebor
Hřiště: PODOLÍ T.
AFK Slavoj Podolí Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
8.kolo / sobota 10.10.2020 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
SK Újezd Praha 4 x FC Slavoj Vyšehrad B
10.kolo / sobota 24.10.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Viktoria Žižkov B
14:00
11.kolo / sobota 31.10.2020 10:30
Pražský přebor
Hřiště: KRÁLOVICE T.
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
12.kolo / sobota 07.11.2020 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Motorlet Praha
14:00
13.kolo / sobota 14.11.2020 10:30
Pražský přebor
Hřiště: HOSTIVAŘ T.
SK Hostivař x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
sobota 12.12.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Slavoj Vyšehrad U19
9.kolo / neděle 17.01.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: KOPANINA T.
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
FC Vysočina Jihlava
1243515
11.
FK Fotbal Třinec
1243515
12.
FK Blansko
122379
13.
FC MAS Táborsko
122288
14.
FC Slavoj Vyšehrad
1211104
Celá tabulka

Výsledky

sobota 20.02.2021 12:00
SK Líšeň
Přátelské utkání
2:2
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 13.02.2021 12:00
FK Ústí nad Labem
Přátelské utkání
1:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 06.02.2021 11:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
1:2
FK Dukla Praha
úterý 02.02.2021 11:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
2:1
AC Sparta Praha B
sobota 23.01.2021 13:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
2:4
FC Sellier & Bellot Vlašim
sobota 16.01.2021 11:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
2:3
MFK Chrudim
sobota 12.12.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 05.12.2020 13:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
2:1
FK Blansko
středa 02.12.2020 13:30
FK Varnsdorf
Fortuna národní liga
1:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 28.11.2020 13:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
FC Sellier & Bellot Vlašim
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru