Soupiska A-tým
Brankáři
Obránci
Záložníci
Útočníci
Realizační tým
FC Slavoj Vyšehrad (Březen 2024)
HORNÍ ŘADA ZLEVA: Petr ŽENATÝ, David SOUČEK, Martin LÍSKOVEC, Oleg PRYŠLJUK, Theodor MATĚJÍČEK, Miroslav KRIVOSHEEV, Maxmilián KUBIES, Jiří HEŘMAN, Petr DOČEKAL.
DOLNÍ ŘADA: Ivan HABOR, Matěj MÜLLER, Matěj PRÝMAS, Dominik SLAPNIČKA, Jaroslav HOLAN, Jan TOMAN, Marek KAZDA.
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 24 | 18 | 1 | 5 | 55 |
2. | FC Tempo Praha | 24 | 15 | 4 | 5 | 49 |
3. | FC Slavoj Vyšehrad | 24 | 14 | 5 | 5 | 47 |
4. | SK Střešovice 1911 | 24 | 13 | 4 | 7 | 43 |
5. | FC Zličín | 24 | 12 | 4 | 8 | 40 |
6. | Sokol Kolovraty z.s. | 24 | 12 | 3 | 9 | 39 |
7. | ČAFC Praha | 24 | 10 | 7 | 7 | 37 |
8. | FK Motorlet Praha B | 24 | 10 | 5 | 9 | 35 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
AFK Slavoj Podolí B
Pražská I. B třída (skupina A)
sobota 11.05.2024 13:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 05.05.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
6:2
TJ Sokol Troja
|
||||||
neděle 05.05.2024 12:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:1
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
neděle 05.05.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
0:3
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
sobota 04.05.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
0:5
ABC Braník
|
||||||
sobota 04.05.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:5
ABC Braník
|
||||||
sobota 04.05.2024 10:15
FK Viktoria Žižkov B
Pražský přebor
0:4
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 04.05.2024 10:00
FK Admira Praha B
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
sobota 04.05.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:2
FK Dukla Jižní Město
|
||||||
sobota 04.05.2024 10:00
SC Xaverov Horní Počernice
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
12:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 04.05.2024 10:00
SC Xaverov Horní Počernice
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
9:4
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|