Tabulka U17
# | Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B) | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Teplice B | 18 | 14 | 0 | 4 | 83:24 | 42 | |
2. | FK Dukla Praha B | 18 | 13 | 3 | 2 | 88:36 | 42 | |
3. | FK Baník Most-Souš | 18 | 12 | 2 | 4 | 61:29 | 38 | |
4. | ABC Braník | 18 | 12 | 2 | 4 | 59:35 | 38 | |
5. | SK Motorlet Praha B | 18 | 12 | 1 | 5 | 65:38 | 37 | |
6. | VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem | 18 | 11 | 2 | 5 | 63:30 | 35 | |
7. | FK Meteor Praha VIII | 18 | 11 | 2 | 5 | 73:52 | 35 | |
8. | FC Slavia Karlovy Vary | 18 | 9 | 0 | 9 | 49:39 | 27 | |
9. | FK Baník Sokolov | 18 | 8 | 3 | 7 | 36:37 | 27 | |
10. | FK Slavoj Vyšehrad | 18 | 8 | 1 | 9 | 45:51 | 25 | |
11. | Fotbal Neratovice-Byškovice | 18 | 6 | 1 | 11 | 53:65 | 19 | |
12. | FK Ústí nad Labem B | 18 | 5 | 3 | 10 | 30:63 | 18 | |
13. | FK Arsenal Česká Lípa | 18 | 5 | 2 | 11 | 26:59 | 17 | |
14. | FC Chomutov | 18 | 4 | 1 | 13 | 29:78 | 13 | |
15. | SK Aritma Praha | 18 | 2 | 1 | 15 | 22:65 | 7 | |
16. | FŠ Litvínov | 18 | 0 | 0 | 18 | 23:104 | 0 |
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|