TJ Spoje Praha vs. FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání středa 31.07.2024 18:30 Na Balkáně 450/25, Praha 3-Žižkov

Dva duely dorostenců v Benešově: starší tam zvítězili 7:2, mladší 8:1

26. 07. 2021

U 19 / U 17 – Dva týmy dorostenců Slavoje Vyšehrad se představily v rámci přípravy v neděli 25. července v Benešově, kde jim byli protivníky domácí vrstevníci. Zatímco „devatenáctka“ Vyšehradu zvítězila 7:2, „sedmnáctka“ 8:1.

Na hlavním hřišti benešovského stadionu byl první poločas zápasu U 19 ještě poměrně vyrovnaný, byť územní převaha byla na straně Vyšehradu, zatímco domácí spoléhali spíš na brejky. V polovině první půle, po spolupráci Vodičky s Procházkou, zakončoval střelou na vzdálenější tyč Peterka: 0:1! Domácí srovnali ve 35. min. po nedorozumění naši stoperské dvojice s brankářem na 1:1.

V závěru poločasu nejprve po akci Vu Chunga minul Nedavaška branku. To však napravil ve 40. min. Po individuální akci Gerži a nastřeleném břevnu byl Nedavaška včas u dorážky: 1:2!

Ve druhém poločase, po řadě změn v sestavě, se hra Slavoje zlepšila. V 52. min. po úniku zvýšil přízemní střelou k tyči Lískovec: 1:3!

V 65. min. a 70. min. po dvou brejcích a asistencích Klabana a Gerži skóroval dvakrát Šrejber: 1:4 a 1:5! Domácí snížili v 75. min. po chybě ve středu naší obrany na 2:5.

Další branku Vyšehradu vstřelil po samostatné akci v 80. min. Peterka: 2:6! Skóre uzavřel v 85. min. po úniku z levé strany Vodička: 2:7!

Vývoj a průběh zápasu mladších dorostenců měli mladí šemíci pevné v rukou a od začátku se hrálo pouze na polovině soupeře. Hattricku dosáhl střídající Jan Průša. Gólů mohlo být i víc, proti byla zbrklost při zakončení.

U 19: SK Benešov – Slavoj Vyšehrad 2:7 (1:2)

Přípravné utkání starších dorostenců v neděli 25. července 2021 v Benešově. Branky: 35. a 75. min. góly domácích – 22. a 80. Peterka, 65. a 70. Šrejber, 40. Nedavaška, 52. Lískovec, 85. Vodička.

Vyšehrad U 19: Kotlín – Mareš (46. J. Toman), Nováček (46. Šrejber), Linha (46. Karas), Procházka (46. Laštůvka) – Nedavaška (46. Lískovec), Gerža, Klaban, Vodička – Peterka, Vu. Trenéři Dominik Gerža a Mirko Beuk.

U17: SK Benešov – Slavoj Vyšehrad 1:8 (0:2)

Přípravné utkání mladších dorostenců v neděli 25. července 2021 v Benešově. Branky Vyšehradu: Průša 3, Šavel, Schrank, Holan, Gruntorád a Macek.

Vyšehrad U 17: Kotlin – Šindler, Kylar, Kazda, Králík – Šavel, Lopatář, Šíma, Holan, Gruntorád – Štepnička. Střídali Průša, Macek, Jon, Andrej a Schrank.

Přejít na další fotogalerie: Seznam všech fotogalerií Sezóna 2021 / 2022