„A“-muži/„B“-muži – Loňský propadák v zahajovacím střetnutí sezony v podobě vysoké porážky 1:6 na Praze 4-Lhotce se snad už nebude opakovat. Stejně jako před rokem, také letos vstoupí tým Slavoje Vyšehrad do nového ročníku Pražská teplárenská přeboru na hřišti Tempa: stane se tak v sobotu 5. srpna v 17 hodin. O týden později šemíci přivítají doma Duklu Jižní Město.
FAČR prostřednictvím svého informačního systému zveřejnil v pátek 7. července los podzimní části pražských soutěží. Z něj mj. vyplývá, že naše B-mužstvo vstoupí do nové sezony v neděli 6. srpna odpoledne, a sice ve Vysočanech na hřišti béčka Pragy, nováčka I. B třídy. Termíny některých utkání mohou být ještě upřesněny.
PODZIMNÍ PROGRAM SLAVOJE VYŠEHRAD V PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBORU
Sobota 5. srpna 17.00 h (1. kolo) Tempo – Vyšehrad
Neděle 13. srpna 14.45 h (2. kolo) Vyšehrad – Dukla Jižní Město
Sobota 19. srpna 10.15 h (3. kolo) Podolí – Vyšehrad
Neděle 27. srpna 17.00 h (4. kolo) Vyšehrad – Zličín
Sobota 2. září 10.15 h (5. kolo) Kolovraty – Vyšehrad
Neděle 10. září 17.00 h (6. kolo) Vyšehrad – Dolní Chabry
Sobota 16. září 10.30 h (7. kolo) ČAFC – Vyšehrad
Neděle 24. září 16.30 h (8. kolo) Vyšehrad – Braník
Sobota 30. září 16.00 h (9. kolo) Přední Kopanina – Vyšehrad
Sobota 7. října 10.15 h (10. kolo) Vyšehrad – Viktoria Žižkov B
Sobota 14. října 10.30 h (11. kolo) Královice – Vyšehrad
Sobota 21. října 15.30 h (12. kolo) Vyšehrad – Motorlet B
Sobota 28. října 14.30 h (13. kolo) Střešovice – Vyšehrad
Neděle 5. listopadu 14.00 h (14. kolo) Vyšehrad – Uhříněves
Sobota 11. listopadu 10.00 h (15. kolo) Vyšehrad – Třeboradice
PODZIMNÍ PROGRAM B-MUŽSTVA V I. B TŘÍDĚ (skupina B)
Neděle 6. srpna 17.00 h (1. kolo) Praga B – Vyšehrad B
Neděle 13. srpna 17.00 h (2. kolo) Vyšehrad B – Radotín B
Neděle 20. srpna 17.00 h (3. kolo) Zličín B – Vyšehrad B
Neděle 27. srpna 17.00 h (4. kolo) Mezinárodní svaz mládeže – Vyšehrad B (hřiště Podvinný mlýn)
Neděle 3. září 17.00 h (5. kolo) Vyšehrad B – Bílá Hora
Neděle 10. září 17.00 h (6. kolo) Braník B – Vyšehrad B
Neděle 17. září 16.30 h (7. kolo) Vyšehrad B – Dukla Praha spolek
Sobota 23. září 10.30 h (8. kolo) Nebušice – Vyšehrad B
Neděle 1. října 16.00 h (9. kolo) Vyšehrad B – Řepy
Sobota 7. října 10.30 h (10. kolo) Troja – Vyšehrad B
Neděle 15. října 15.30 h (11. kolo) Vyšehrad B – Podolí B
Neděle 22. října 15.30 h (12. kolo) Lipence – Vyšehrad B
Neděle 29. října 14.30 h (13. kolo) Vyšehrad B – Střešovice B
Neděle 5. listopadu 14.00 h (14. kolo) Stodůlky – Vyšehrad B
Neděle 12. listopadu 14.00 h (15. kolo) Vyšehrad B – Čakovice
Další články
- Vyšehrad B: nejvíc zápasů i minut odehrál v sezoně 2022/3 David Škop
- Železný muž Stareček: v přeboru odehrál kompletních 2.700 minut
- Po aktualizaci konečné tabulky přeboru je Vyšehrad na 13. místě
- Jaroslav Klíma: klobouk dolů, jak naši hráči zvládli obtížnou situaci
- Autora vítězné branky T. Junka vyzpovídal redaktor portálu PFS
- U18 zdolala Tempo B 2:0; v jarní fázi přeboru je třetí a celkově pátá
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 23 | 17 | 1 | 5 | 52 |
2. | FC Tempo Praha | 23 | 14 | 4 | 5 | 46 |
3. | FC Slavoj Vyšehrad | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. | SK Střešovice 1911 | 23 | 13 | 3 | 7 | 42 |
5. | FC Zličín | 23 | 12 | 4 | 7 | 40 |
6. | ČAFC Praha | 23 | 10 | 6 | 7 | 36 |
7. | Sokol Kolovraty z.s. | 23 | 11 | 3 | 9 | 36 |
8. | FK Motorlet Praha B | 23 | 10 | 5 | 8 | 35 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 05.05.2024 17:00
TJ Sokol Troja
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
středa 01.05.2024 16:00
MFK Trutnov
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
středa 01.05.2024 14:00
MFK Trutnov
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:2
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
středa 01.05.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
12:10
SK Vysoké Mýto
|
||||||
středa 01.05.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
2:5
SK Vysoké Mýto
|
||||||
neděle 28.04.2024 17:00
TJ Sokol Řepy
Pražská I. B třída (skupina A)
1:3
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
neděle 28.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
1:3
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 27.04.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
5:13
FC Háje Jižní Město
|
||||||
sobota 27.04.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
0:12
FC Háje Jižní Město
|
||||||
sobota 27.04.2024 12:15
FK Motorlet Praha B
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
sobota 27.04.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:6
FK Admira Praha
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|