Následující zápas "A týmu"
Sokol Hostouň vs. FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání sobota 20.07.2024 10:30 TJ Sokol Kněževes, Na Hřišti 164, Kněževes (okres Praha-západ)
Zpět na seznam novinek

Stejný začátek jako před rokem: Vyšehrad zahájí sezonu na Tempu

07. 07. 2023

„A“-muži/„B“-muži – Loňský propadák v zahajovacím střetnutí sezony v podobě vysoké porážky 1:6 na Praze 4-Lhotce se snad už nebude opakovat. Stejně jako před rokem, také letos vstoupí tým Slavoje Vyšehrad do nového ročníku Pražská teplárenská přeboru na hřišti Tempa: stane se tak v sobotu 5. srpna v 17 hodin. O týden později šemíci přivítají doma Duklu Jižní Město.

FAČR prostřednictvím svého informačního systému zveřejnil v pátek 7. července los podzimní části pražských soutěží. Z něj mj. vyplývá, že naše B-mužstvo vstoupí do nové sezony v neděli 6. srpna odpoledne, a sice ve Vysočanech na hřišti béčka Pragy, nováčka I. B třídy. Termíny některých utkání mohou být ještě upřesněny.

 

PODZIMNÍ PROGRAM SLAVOJE VYŠEHRAD V PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBORU

Sobota 5. srpna 17.00 h (1. kolo) Tempo – Vyšehrad

Neděle 13. srpna 14.45 h (2. kolo) Vyšehrad – Dukla Jižní Město

Sobota 19. srpna 10.15 h (3. kolo) Podolí – Vyšehrad

Neděle 27. srpna 17.00 h (4. kolo) Vyšehrad – Zličín

Sobota 2. září 10.15 h (5. kolo) Kolovraty – Vyšehrad

Neděle 10. září 17.00 h (6. kolo) Vyšehrad – Dolní Chabry

Sobota 16. září 10.30 h (7. kolo) ČAFC – Vyšehrad

Neděle 24. září 16.30 h (8. kolo) Vyšehrad – Braník

Sobota 30. září 16.00 h (9. kolo) Přední Kopanina – Vyšehrad

Sobota 7. října 10.15 h (10. kolo) Vyšehrad – Viktoria Žižkov B

Sobota 14. října 10.30 h (11. kolo) Královice – Vyšehrad

Sobota 21. října 15.30 h (12. kolo) Vyšehrad – Motorlet  B

Sobota 28. října 14.30 h (13. kolo) Střešovice – Vyšehrad

Neděle 5. listopadu 14.00 h (14. kolo) Vyšehrad – Uhříněves

Sobota 11. listopadu 10.00 h (15. kolo) Vyšehrad – Třeboradice

 

PODZIMNÍ PROGRAM B-MUŽSTVA V I. B TŘÍDĚ (skupina B)

Neděle 6. srpna 17.00 h (1. kolo) Praga B – Vyšehrad B

Neděle 13. srpna 17.00 h (2. kolo) Vyšehrad B – Radotín B

Neděle 20. srpna 17.00 h (3. kolo) Zličín B – Vyšehrad B

Neděle 27. srpna 17.00 h (4. kolo) Mezinárodní svaz mládeže – Vyšehrad B (hřiště Podvinný mlýn)

Neděle 3. září 17.00 h (5. kolo) Vyšehrad B – Bílá Hora

Neděle 10. září 17.00 h (6. kolo) Braník B – Vyšehrad B

Neděle 17. září 16.30 h (7. kolo) Vyšehrad B – Dukla Praha spolek

Sobota 23. září 10.30 h (8. kolo) Nebušice – Vyšehrad B

Neděle 1. října 16.00 h (9. kolo) Vyšehrad B – Řepy

Sobota 7. října 10.30 h (10. kolo) Troja – Vyšehrad B

Neděle 15. října 15.30 h (11. kolo) Vyšehrad B – Podolí B

Neděle 22. října 15.30 h (12. kolo) Lipence – Vyšehrad B

Neděle 29. října 14.30 h (13. kolo) Vyšehrad B – Střešovice B

Neděle 5. listopadu 14.00 h (14. kolo) Stodůlky – Vyšehrad B

Neděle 12. listopadu 14.00 h (15. kolo) Vyšehrad B – Čakovice

 

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 16.06.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
2:3
TJ Praga B
neděle 16.06.2024 12:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
3:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 16.06.2024 10:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
sobota 15.06.2024 15:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
6:3
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:0
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 10:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
2:6
FC Tempo Praha
středa 12.06.2024 17:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U14
středa 12.06.2024 16:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
7:6
FK Admira Praha
středa 12.06.2024 15:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
neděle 09.06.2024 17:00
TJ Avia Čakovice
Pražská I. B třída (skupina A)
5:4
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru