FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Motorlet Praha B
12. kolo Pražský přebor neděle 27.10.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

U 18 podlehla 1:3 Sokolu Třebeš, nejlepšímu týmu venkovních utkání

25. 10. 2021

U 19 „B“ – S velmi kvalitním soupeřem měla co do činění v sobotu 23. října v Krči „osmnáctka“ Slavoje Vyšehrad. Sokolu Třebeš, který s převahou vede tabulku zápasů odehraných na hřištích soupeřů (7 výher – 0 remíz – 1 porážka a skóre 20:4) podlehla doma 1:3. K bodovému zisku nepomohlo ani posílení týmu U 18 řadou hráčů, kteří běžně nastupují za A-tým U 19 (a nastoupili pak i druhý den v neděli v České lize staršího dorostu).

Po čtrnácti kolech skupiny C České divize U 19 tak zůstala rezerva našeho staršího dorostu s pouhými deseti body na 14. místě. Zatím se nedaří předehnat ani třinácté Střešovice, jež v úvodním dějství sezony v srpnu Vyšehrad B přejel 7:1.

V polovině první půle otevřel skóre z brejku Hronovský: 0:1. Za tohoto stavu mohli vyrovnat Lískovec i Dunda, bohužel své šance neproměnili. A tak ve 41. min. opět Hronovský a opět z brejku zvýšil na 0:2. Pravdou ale je, že soupeř z Hradce Králové předvedl do poločasu velmi dobrý výkon.

Druhý poločas už byl vyrovnanější. V polovině druhé půle rozehrál Vodička rohový kop, k míči se dostal Štěpánek a z jeho přihrávky, centru ke vzdálenější tyči, špičkou kopačky snížil stoper Fait: 1:2!

O sedm minut později ale Kober postupoval sám na Kotlína a svůj sólový únik proměnil: 1:3. Znamenalo to desátou podzimní porážku, víc jich má na svém kontě jen poslední Praga.

V podzimní derniéře naše U 18 přivítá na Vyšehradě právě soupeře z Vysočan, tj. starší dorostence Pragy, a sice v sobotu 30. října již v 9.30 hod.

U 19: Slavoj Vyšehrad B – Sokol Třebeš 1:3 (0:2)

11. kolo České divize staršího dorostu, hráno v sobotu 23. října 2021 v Krči. Branky: 67. Fait – 22. a 41. Hronovský, 74. Kober. Rozhodčí: Beneš – Vojnovič, Sadílek. ŽK: Vodička – Kober. Diváků: 15.

Vyšehrad U 18: Kotlín – Škop (46. Karas), Vodička (73. Laštůvka), Fait, Mareš – Lískovec, Holan, Slapnička, Monyč (46. Šavel) – Štěpánek (73. Zíka), Dunda (46. Burkuš). Trenéři Mirko Beuk a Oleg Martinec.

Třebeš U 19: Hofman – Hendrich, Palma, Holík, Kober, Havrda, Ježek (60. Císař), Stehlík (67. Sciskala), Kurečka, Hronovský (67. Jursík), Rind (60. Novák). Trenéři Vladimír Píro a Pavel Novák.