U 18 prohrála s Bohemians B 0:4: třetí pražské derby, třetí porážka

06. 09. 2020

U 19 „B“ – Pokud měla rezerva staršího dorostu reálnou šanci bodovat v předchozích dvou zápasech se svými vrstevníky z Admiry a Viktorie Žižkov, tak proti mladým klokanům z vršovického ďolíčku ne. V sobotu 5. září jim podlehla doma 0:4.

Skóre mohlo být i dvojnásobné, nebýt výborného výkonu brankáře Petra Lorenze hlavně ve druhém poločase. Několika téměř jistým brankám zelenobílých svými zákroky zabránil, několik jich spálili sami. A v závěru utkání jejich kapitán Janovský trefil tyč. Naopak naše „osmnáctka“ si za celý zápas žádnou gólovou šanci nevypracovala - pouze dvě pološance v první půli.

Po třech kolech České divize U 19 je Vyšehrad B ve skupině C bez bodového zisku na předposledním 15. místě.

Sled branek: 21. min. střelou o tyč do brány Müller 0:1, 28. min. po zaváhání a kiksu ve středu domácí obrany Peterka 0:2, 61. min. po rohovém kopu zblízka hlavou Vaněk 0:3, 81. min. dělovkou zpoza vápna, kdy se míč odrazil od břevna dolů na brankovou čáru a odtud za ní do sítě, Pomahač 0:4.

K utkání 4. kola odcestuje naše U 18 do Nového Bydžova, kde se utká v sobotu 12.září s tamní Cidlinou. Výkop utkání je čtvrt hodiny po poledni.

U 19: Slavoj Vyšehrad B – Bohemians Praha B 0:4 (0:2)

3. kolo České divize staršího dorostu, hráno 5. září 2020 na Vyšehradě. Branky: 21. Müller, 28. Peterka, 61. Vaněk, 81. Pomahač. Rozhodčí: Les – Jelínek, Kovář. ŽK: Janovský (Bohemians B). Diváků: 40.

Vyšehrad U 18: Lorenz – Pařízek, Mareš, Mamudov, Herden – Volovik (76. Foldyna), Nováček (25. Komani), Vodička, Přibyslavský (35. Škop) – Kankara (35. Šavel, 77. Zíka), Khomyn. Trenér Jaromír Jindráček.

Bohemians Praha U 18: Sulánský – Temelkovski, Janovský, Panc, Těšínský (69. Eiselt) – Sváta, Bergmann (53. Vondra), Vaněk, Müller (69. Sobotka) – Pomahač – Peterka. Trenér Daniel Korda.