Sezóna 2023/2024

STARŠÍ DOROST A  - U 19
Hlavní trenér: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail: fcsv2005@gmail.com
Asistent: Zdeněk Jaroš Tel.: 724 718 138

E-mail: zdenekjar@gmail.com

Vedoucí mužstva: Jan Dovrtěl Tel.: 739 490 302

E-mail: dovrtel.jan@gmail.com

STARŠÍ DOROST B - U 18
Hlavní trenér: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail: fcsv2005@gmail.com
Asisient: Zdeněk Jaroš Tel.: 724 718 138

E-mail: zdenekjar@gmail.com

MLADŠí DOROST A - U 17
Trenér: Erik Šlechta Tel.: 720 371 480 E-mail: slechta@slavojvysehrad.cz

Trenér:

Asistent:

Jaroslav Klíma mladší

Papa Daouda Gueye

Tel.: 733 679 637

Tel.: 728 966 588

E-mail: sekretariat@slavojvysehrad.cz
MLADŠÍ DOROST B - U 16

Trenér

Jaroslav Klíma mladší

Tel.: 733 679 637 Email:  sekretariat@slavojvysehrad.cz
Asistent: Papa Daouda Gueye Tel.: 728 966 588 E-mail:
Vedoucí SpSM: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail:  RUZICKA@slavojvysehrad.cz
Trenér brankářů SPSM:
 
Tel.:  E-mail:  
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15
Hlavní trenér: Aleš Carmine Tel.: 604 756 877 E-mail: acarmine@seznam.cz
Trenér: Vítězslav Felčárek Tel.: 774 854 596 E-mail: vitezslav.felcarek@volsatrans.cz
Asistent: Jakub Socha Tel.: 771 188 555 E-mail:
       
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14
Hlavní trenér:
Aleš Carmine
Tel.: 604 756 877 E-mail: acarmine@seznam.cz

Trenér:

Asistent:

Vítězslav Felčárek

Jakub Socha

Tel.: 774 854 596

Tel. 771 188 555

E-mail: vitezslav.felcarek@volsatrans.cz
Mladší ŽÁCI A - U 13
Hlavní trenér: Karel Roskowetz Tel.: 731 626 257

E-mail: karel.roskowetz@toyota-ce.com

Trenér: Adam Dubský Tel.: 720 238 338

E-mail: dubskyadam@seznam.cz

Vedoucí družstva: Sabina Quast Tel.: E-mail:
Mladší ŽÁCI B - U 12
Hlavní trenér: Petr Kincl Tel.: 734 182 727 E-mail:

Asistent:

Asistent:

Petr Lešek

Filip Rezek

Tel.: 608 977 385

Tel. 602 445 254

E-mail:

Vedoucí přípravek:

 

Tel.: 777 227 011 E-mail:
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11
Trenér: František Stolař Tel.: 702 829 317 E-mail:

Asistent:

Asistent:

Filip Stolař

Patrik Macek

 

Tel.: 702 234 526

Tel.: 774 112 314

E-mail:

E-mail: p.macek17@gmail.com

       
STARŠÍ PŘÍPRAVKA  B - U 10
Trenér: František Stolař Tel.: 702 829 317 E-mail:
Asistent: Adam Šavel Tel.: 777 485 675 E-mail: adamsavel@seznam.cz
Asistent: Štěpán Kefurt Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9
Trenér: Jiří Heřman Tel.: 725 548 388 E-mail:

Asistent:

Asistent:

Asistent:

Filip Dovrtěl

Gabriel Gumiňski

Jan Petříček

Tel.: 725 816 814

Tel. 735 615 925

Tel. 734 590 735

E-mail:

E-mail:

E-mail: janpetricek35@gmail.com

Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8
Trenér: Jiří Heřman Tel.: 725 548 388 E-mail:

Asistent:

Asistent:

Asistent:

Filip Dovrtěl

Gabriel Gumiňski

Jan Petříček

Tel.: 725 816 814

Tel.: 735 615 925

Tel.: 734 590 735

E-mai

 

E-mail: janpetricek35@gmail.com

Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7
       
       
Fotbalová Školička - U 6
Trenér: Jiří Heřman Tel.: 725 548 388 E-mail:

Asistent:

Asistent:

Asistent:

Filip Dovrtěl

Gabriel Gumiňski

Jan Petříček

Tel.: 725 816 814

Tel.: 735 615 925

Tel.: 734 590 735

E-mail:

 

E-mail: janpetricek35@gmail.com

FOTBALOVÉ KROUŽKY
       
       
       

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
1.
FC Přední Kopanina
30232571
2.
FC Tempo Praha
30195662
3.
FC Slavoj Vyšehrad
30195662
4.
Sokol Kolovraty
301541149
5.
ČAFC Praha
301371046
6.
SK Střešovice 1911
301371046
7.
FK Dukla Jižní Město
301431345
8.
FK Motorlet Praha B
301351244
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 16.06.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
2:3
TJ Praga B
neděle 16.06.2024 12:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
3:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 16.06.2024 10:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
sobota 15.06.2024 15:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
6:3
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:0
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 10:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
2:6
FC Tempo Praha
středa 12.06.2024 17:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U14
středa 12.06.2024 15:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
neděle 09.06.2024 17:00
TJ Avia Čakovice
Pražská I. B třída (skupina A)
5:4
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 09.06.2024 15:00
MFK Chrudim
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
6:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru