Sezóna 2020/2021

STARŠÍ DOROST A  - U 19
Hlavní trenér:   Tel.:  E-mail:
Trenér:   Tel.:  E-mail:
STARŠÍ DOROST B - U 18
Hlavní trenér: Jaromír Jindráček Tel.:  E-mail:
Trenér: Vladimír Pokorný Tel.: E-mail:
MLADŠí DOROST A - U 17
Hlavní trenér: Mirko Beuk Tel.:  E-mail:
Trenér: Dominik Gerža Tel.: E-mail:
MLADŠÍ DOROST B - U 16
Hlavní trenér: Zdeněk Jaroš Tel.:  E-mail:
Trenér: Evžen Čižikov Tel.:  E-mail:
Vedoucí SpSM: Petr studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:  studenka@slavojvysehrad.cz
Trenér brankářů SPSM: Mikoláš Bartoš  Tel.: 733 602 602 E-mail:  
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15
Hlavní trenér: Jaroslav Klíma ml. Tel.: 733 679 637 E-mail:
Trenér: Allan Kheil Tel.:  E-mail:
Trenér: Miroslav Starý Tel.:  E-mail:
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14
Hlavní trenér: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail:
Trenér: Daniel Jon Tel.: E-mail:
Trenér + vedoucí: Jan Dovrtěl Tel.: E-mail:
Mladší ŽÁCI A - U 13
Hlavní trenér: Ladislav Flek Tel.: 604 480 984 E-mail:
Trenér: Jan Vlček Tel.:  E-mail:
Mladší ŽÁCI B - U 12
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.: 608551919 E-mail:
Trenér: Mikuláš Bartoš Tel.:  E-mail:
Trenér: Jan Rákosník Tel.:  E-mail:

Vedoucí přípravek:

Oleg martinec

Tel.: 777 227 011 E-mail: SEKRETARIAT@SLAVOJVYSEHRAD.CZ
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11
Hlavní trenér: Jiří Dědič Tel.: 721 801 177 E-mail:
Trenér: Luboš Vosáhlo Tel.:  E-mail:
       
STARŠÍ PŘÍPRAVKA  B - U 10
Hlavní trenér: Oleg Martinec Tel.:  E-mail:
Hlavní trenér: Karel Roskowetz Tel.: 731 626 257 E-mail:
Trenér: Lukáš Brunner Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9
Hlavní trenér: Daniel Parai Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Petr Kincl Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8
Hlavní trenér: Jan Vlček Tel.: 608 000 264 E-mail:
Trenér: Daniel Blažek Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7
Hlavní trenér: Ladislav Libič Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér:   Tel.: E-mail:
Fotbalová Školička - U 6
Trenér: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:
FOTBALOVÉ KROUŽKY
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.:  E-mail:
Trenér: Oleg Martinec Tel.: E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
MFK Chrudim
26941331
11.
FC MAS Táborsko
26871131
12.
FK Varnsdorf
26612830
13.
FK Blansko
26761327
14.
FC Slavoj Vyšehrad
2614217
Celá tabulka

Výsledky

sobota 12.06.2021 12:00
FC Tempo Praha
Přátelské utkání
5:1
FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 12.06.2021 10:00
FC Tempo Praha U19
Přátelské utkání
1:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
středa 09.06.2021 18:00
TJ Spoje Praha
Přátelské utkání
1:2
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 06.06.2021 14:00
FK Říčany U19
Přátelské utkání
2:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 30.05.2021 15:00
FK Dukla Praha
Fortuna národní liga
3:0
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 30.05.2021 10:00
FC Sellier & Bellot Vlašim U19
Přátelské utkání
2:4
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 29.05.2021 16:00
SK Aritma Praha B
Přátelské utkání
2:0
FC Slavoj Vyšehrad B
pátek 28.05.2021 15:00
Slavia Praha U17
Přátelské utkání
7:1
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 26.05.2021 18:30
FC Slavoj Vyšehrad U18
Přátelské utkání
6:1
SK Union Vršovice U19
neděle 23.05.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
7:2
SK Aritma Praha U19
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

Všechny zápasy A-týmu
Nahoru