Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. SK Tochovice
Přátelské utkání neděle 05.02.2023 14:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Tabulka B-tým

#Pražská I. A třída (skupina B)ZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody+/-
1.
SK Střešovice 1911
15131155:214019
2.
SK Zbraslav
15121257:223713
3.
FC Přední Kopanina B
15120350:213612
4.
FK Zlíchov 1914
1593341:253015
5.
Spartak Kbely
1590640:28276
6.
SK Aritma Praha B
1581650:3025-2
7.
1999 Praha
1581635:41254
8.
AFK Slivenec
1562735:3320-4
9.
SK Modřany
1562726:2720-4
10.
Prague Raptors FC
1561825:3419-2
11.
SK Uhelné sklady Praha
1553727:2818-6
12.
SK Libuš
1551927:3516-11
13.
Sokol Cholupice
1543832:3915-3
14.
FK Řeporyje-Praha 5
15221126:448-13
15.
TJ Sokol Nebušice
15211223:537-17
16.
FC Slavoj Vyšehrad B
15201312:806-18

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
12.
FK Viktoria Žižkov B
1551916
13.
Sokol Královice
1542914
14.
SK Motorlet Praha B
1533912
15.
SC Olympia Radotín
15311110
16.
FC Slavoj Vyšehrad
1523109
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
sobota 11.02.2023 12:00
FK Kralupy 1901
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 29.01.2023 11:00
Český lev Union Beroun U17
Přátelské utkání
0:2
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 29.01.2023 10:00
FK Admira Praha U19
Přátelské utkání
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 28.01.2023 14:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
1:3
FK Zbuzany 1953
středa 25.01.2023 15:30
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
1:4
Bohemians Praha 1905 B
neděle 22.01.2023 14:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
6:1
TJ Spoje Praha
neděle 22.01.2023 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
5:2
FC Tempo Praha U17
sobota 21.01.2023 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
0:3
SK Libuš U19
neděle 15.01.2023 11:30
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
9:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 14.01.2023 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
2:6
FC Chomutov U19
neděle 27.11.2022 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
4:3
FK Viagem Příbram U19
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru