FC Slavoj Vyšehrad vs. Loko Vltavín
Přátelské utkání 12.08.2020 17:30 Strahov, stadion Evžena Rošického

Juniorka padla 1:3 s Poříčím n. Sáz., skóroval v závěru z penalty Drozd

08. 02. 2020

„B“-muži – Čtyři porážky z dosavadních čtyř zápasů v zimní přípravě má zatím na svém kontě rezerva Slavoje Vyšehrad a popravdě není ani divu, neboť proti těžkým soupeřům (až dosud Velvary, Sparta U 19 a Spoje Praha) musejí nastupovat i dorostenci z U 18. V sobotu 8. února 2020 jich bylo šest a Vyšehrad B podlehl na domácí půdě 1:3 týmu Posázavan Poříčí nad Sázavou, jenž ve Středočeském krajském přeboru přezimuje na sedmém místě tabulky. Jediný gól našeho týmu dal až v úplném závěru z penalty Matěj Drozd (na snímku). Již v prvním poločase, po dvaceti minutách hry, se zranil dorostenec Pavel Vodrážka a musel odstoupit.

Hosté z malé obce v benešovském okrese vedli už v poločase zaslouženě 1:0, další dvě jejich gólové šance zmařil gólman Dočekal. Po změně stran ale ještě dvakrát kapituloval. Ve druhé půli měl z domácího týmu velkou příležitost Drozd, vychytal ho gólman Poříčí. Až minutu před koncem snížil Drozd z penalty na 1:3.

O víkendu 15. února/16. února Vyšehrad B žádné přípravné utkání nehraje.

Slavoj Vyšehrad B – SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:3 (0:1)

Přípravné utkání v sobotu 8. února 2020 na Vyšehradě. Branky: 89. Drozd – 14., Trpišovský, 60. Hašek, 80. Rejhon. Rozhodčí: Tomšů – Zelený, Vítek. Diváků: 30.

Vyšehrad B: Dočekal – Pařízek, Macej, Šídlo, Herden – Janík, Šlegl, Drozd, Bláža (46. Pokorný) – Khomyn (46. Bushiev), Vodrážka (20. Douša, 70. Tříska). Hrající trenér Vladimír Pokorný.

Poříčí nad Sázavou: Tlamicha – J. Pohorský, Peroutka, Vacek, Hašek – V. Balata, Rejhon – Baštýř, Pohorský, testovaný hráč – Trpišovský Střídali Jírů, Dumský a Hronek.