Zpět na seznam novinek

Matyáš Vojta v reprezentaci U 19: čekají jej dva zápasy proti Dánsku

15. 11. 2022

Klub – Osmnáctiletý útočník Matyáš Vojta, který letos v létě přestoupil ze Slavoje Vyšehrad do FK Mladá Boleslav, obdržel pozvánku do reprezentačního týmu České republiky U 19. Svěřenci trenéra Radka Bejbla měli v úterý 15. listopadu sraz na Strahově a ve středu odletí do Španělska, přesněji do San Pedro del Pinatar, což je městečko v regionu Murcia na jihovýchodě země.

Zde také odehraje tým ČR U 19 dvě přípravná utkání se svými dánskými vrstevníky: v pátek 18. listopadu a v pondělí 21. listopadu, oba od 14 hodin. Výběr trenéra Bejbla se sešel poprvé od září, kdy ve Švýcarsku vybojoval postup do elitní fáze kvalifikace o postup na evropský šampionát.

Matyáš Vojta byl v uplynulém ročníku 2021/22 kapitánem a klíčovým hráčem „devatenáctky“ Slavoje Vyšehrad: jeho 22 gólů a k tomu 20 asistencí významně přispěly k faktu, že náš tým skončil v horní polovině tabulky, díky čemuž se zachránil ve druhé nejvyšší dorostenecké soutěži. Ale například už předtím, na jaře 2021, pravidelně nastupoval za tým mužů Slavoje Vyšehrad, což bylo ještě v II. lize.

Letos na podzim hrál za B-tým Mladé Boleslavi v ČFL a s osmi brankami je jeho nejlepším střelcem.

Foto: fkmb.cz

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
1.
FC Přední Kopanina
30232571
2.
FC Tempo Praha
30195662
3.
FC Slavoj Vyšehrad
30195662
4.
Sokol Kolovraty
301541149
5.
ČAFC Praha
301371046
6.
SK Střešovice 1911
301371046
7.
FK Dukla Jižní Město
301431345
8.
FK Motorlet Praha B
301351244
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 16.06.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
2:3
TJ Praga B
neděle 16.06.2024 12:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
3:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 16.06.2024 10:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
sobota 15.06.2024 15:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
6:3
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:0
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 10:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
2:6
FC Tempo Praha
středa 12.06.2024 17:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U14
středa 12.06.2024 15:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
neděle 09.06.2024 17:00
TJ Avia Čakovice
Pražská I. B třída (skupina A)
5:4
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 09.06.2024 15:00
MFK Chrudim
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
6:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru