Následující zápas "A týmu"
Sokol Hostouň vs. FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání sobota 20.07.2024 10:30 TJ Sokol Kněževes, Na Hřišti 164, Kněževes (okres Praha-západ)
Zpět na seznam novinek

Valná hromada spolku FK Slavoj Vyšehrad se uskuteční 2. prosince

16. 11. 2022

Klub – Ve smyslu článku V., bod 3. platných Stanov Spolku, svolává výkonný výbor jednající prostřednictvim prezidenta Spolku Jaroslava Klimy výročni valnou hromadu Spolku na den pátek 2. 12. 2022 v 10:00 hodin v sídle Spolku na adrese Mikuláše z Husi 1709/1, 140 00, Praha 4-Nusle, konkrétně do salonku restaurace Arrosto Ristorante na téže adrese.

Program valné hromady:

1. Prezence zúčastněných členů Spolku,

2. Schváleni účetni uzávěrky Spolku za obdobi 1. 1. 2021 až 31. 12. 2021.

3. Odvolání členů výkonného výboru,

4. Volba nových členů výkonného výboru,

5. Schválení změny Stanov Spolku ze dne 18. 11. 2016,

6. Diskuse.

V Praze dne 15. 11. 2022

Za Výkonný výbor Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek

Jaroslav Klíma, prezident klubu

Pozvánka byla rovněž vyvěšena dne 15. 11. 2022 na informační nástěnce fotbalového stadionu v areálu Spolku na adrese Mikuláše z Husi 1709/1, 140 00 Praha 4-Nusle.

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 16.06.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
2:3
TJ Praga B
neděle 16.06.2024 12:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
3:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 16.06.2024 10:00
FK Náchod
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
sobota 15.06.2024 15:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
6:3
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:0
FK Baník Most-Souš
sobota 15.06.2024 10:30
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
2:6
FC Tempo Praha
středa 12.06.2024 17:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U14
středa 12.06.2024 16:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
7:6
FK Admira Praha
středa 12.06.2024 15:30
FC Háje Jižní Město
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
neděle 09.06.2024 17:00
TJ Avia Čakovice
Pražská I. B třída (skupina A)
5:4
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru