Následující zápas "A týmu"
SK Čechie Uhříněves vs. FC Slavoj Vyšehrad
29. kolo Pražský přebor sobota 01.06.2024 10:00 Vachkova 787/37, Praha 22-Uhříněves
Zpět na seznam novinek

Posila pro defenzivu před startem sezony: zkušený stoper Opluštil

29. 07. 2021

„A“ tým – Osmnáct fotbalistů figuruje těsně před startem sezony 2021/22 na soupisce A-mužstva Slavoje Vyšehrad: tři brankáři, osm obránců, pět záložníků a dva útočníci. Tým postihl po sestupu z II. ligy masivní odliv: celkem třiadvacet hráčů. V kolonce příchody je až dosud devět jmen, z toho sedm z jiných klubů. Asi nejznámější posilou je 27letý stoper Marek Opluštil (na snímku), který přichází z Viktorie Žižkov. Na svém kontě má i dva starty v nejvyšší soutěži za Jihlavu.

Nejstarším hráčem týmu je jeho jediný třicátník: 31letý obránce Vojtěch Šandera, nejmladším 17letý útočník Matyáš Vojta. Věkový průměr mužstva je pouze 22,3 roku.

Čtyři hráči současného kádru si vyzkoušeli i start v tuzemské nejvyšší soutěži: Jan Suchan (54 zápasů, 6 gólů a 1 asistence), Marek Kouba, Marek Opluštil (oba 2 zápasy) a Filip Drobílek (1 zápas).

Novým vedoucím mužstva je 25letý Filip Hledík, jenž působil naposledy v Dukle Praha.

Domácí utkání Slavoje Vyšehrad v ČFL se po dvou a půl roce vracejí ze Strahova na Vyšehrad.

 

KÁDR FC SLAVOJ VYŠEHRAD (MUŽI „A“)

BRANKÁŘI

  1  Marek Kouba  narozen 1. 11. 1998

20  Filip Borka  19. 1. 2003

77  Petr Lorenz  21. 4. 2003

OBRÁNCI

17  Felix Čejka  1. 1. 2001

  2  Theodor Matějíček  15. 10. 2001

22  Vojtěch Šandera  4. 7. 1990

  3  Marek Opluštil  30. 1. 1994

  5  Philipp Tvaroh  24. 2. 1999

  8  Tomáš Topol 31. 5. 2001

15  Denys Tokar  27. 9. 1994

21  Matyas Mlejnek  19. 12. 2002

ZÁLOŽNÍCI

  9  Matěj Kubeš  5. 7. 2001

  7  Filip Drobílek  20. 3. 1994 (kapitán mužstva)

  6  Jan Suchan  18. 1. 1996

16  Lukáš Hroník  7. 1. 2002

27  Mykhaylo Markovych  16. 5. 2002

ÚTOČNÍCI

10  Pavel Vandas  25. 9. 1995

11  Matyáš Vojta  26. 2. 2004

REALIZAČNÍ TÝM

trenér Jaroslav Klíma  8. 2. 1965

asistent Ondřej Švejdík  3. 12. 1982

asistent Vladimír Pokorný  30. 10. 1980

vedoucí mužstva Filip Hledík  12. 1. 1996

masér Jiří Večera  7. 1. 1965

 

HRÁČSKÉ ZMĚNY V KÁDRU

PŘÍCHODY

Marek Kouba  hostování z Bohemians 1905 Praha

Lukáš Hroník  hostování ze Slavie Praha

Marek Opluštil  Viktoria Žižkov

Philipp Tvaroh  FK Mladá Boleslav

Theodor Matějíček  FK Krnov

Denys Tokar  FK Brandýs nad Labem

Matyas Mlejnek  Dukla Praha

Tomáš Topol  z vlastního B-týmu

Mykhaylo Markovych  z vlastního dorostu

ODCHODY

Martin Otáhal  ukončené hostování ze Slavie Praha, nyní Sparta Kolín

Matouš Babka  AS Trenčín

Adam Ordelt  MFK Chrudim

Tomáš Egert  FK Senica

Tomáš Košút  TJ Spoje Praha

Milan Černý  FK Kosoř

Daniel Stropek  ukončené hostování z FC Karviná

Marian Burda  SK Líšeň

Jan Schneider  FK Zbuzany

Josef Jakab ukončené hostování z Dukly Praha

Vojtěch Zárybnický  ukončené hostování z Dukly Praha

Karel Žilák  ukončené hostování z Viktorie Plzeň

Pavel Hezoučký  FK Senica

Adam Alexandr  Viktoria Plzeň, nyní hostuje v FK Ústí nad Labem

Dominik Kříž  Viktoria Plzeň, nyní hostuje v ŠFK Sereď

Daniel Procházka  ukončené hostování z FC Hradec Králové, nyní 1. FK Příbram

Samuel Kulig  ukončené hostování z Baníku Ostrava

Michal Vaněk  ukončené hostování ze Slavie Praha

Petr Hampl  ukončené hostování z FK Mladá Boleslav, nyní FK Zbuzany

Konrad Pawel Zaradny  ukončené hostování z FK Přepeře

Milan Králíček  ukončené hostování ze Slovanu Liberec

Lukáš Pouček FK Zbuzany

Jan Vejvar  ukončené hostování ze Slavie Praha, nyní Union SV Esternberg (Rak.)

 

Podzimní program Slavoje Vyšehrad v ČFL

Sobota 31. července 17.00 Domažlice – Vyšehrad (1. kolo)

Sobota 7. srpna 10.15 Vyšehrad – Příbram B (2. kolo)

Sobota 14. srpna 10.15 Benešov – Vyšehrad (3. kolo)

Sobota 21. srpna 10.15 Vyšehrad – Sokolov (4. kolo)

Neděle 29. srpna 10.30 Karlovy Vary – Vyšehrad (5. kolo)

Sobota 4. září 10.15 Vyšehrad – Hostouň (6. kolo)

Sobota 11. září 10.15 Motorlet – Vyšehrad (7. kolo)

Sobota 18. září 10.15 Vyšehrad – Králův Dvůr (8. kolo)

Sobota 25. září 10.30 Povltavská FA – Vyšehrad (9. kolo, hřiště Štěchovice)

Úterý 28. září 10.15 Vyšehrad – Loko Vltavín (předehrávané 15. kolo)

Neděle 3. října 10.30 Viktoria Plzeň B – Vyšehrad (10. kolo)

Sobota 9. října 10.15 Vyšehrad – Písek (11. kolo)

Neděle 17. října 10.15 Slavia Praha B – Vyšehrad (12. kolo, hřiště Horní Počernice)

Sobota 23. října 10.15 Vyšehrad – SK Rakovník (13. kolo)

Neděle 31. října 10.15 Admira – Vyšehrad (14. kolo)

 

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
1.
FC Přední Kopanina
27202562
2.
FC Slavoj Vyšehrad
27175556
3.
FC Tempo Praha
27174655
4.
Sokol Kolovraty
271431045
5.
SK Střešovice 1911
27135944
6.
FC Zličín
271241140
7.
ČAFC Praha
27117940
8.
FK Motorlet Praha B
271151138
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 02.06.2024 17:00
TJ Sokol Stodůlky
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 26.05.2024 17:00
SK Střešovice 1911 B
Pražská I. B třída (skupina A)
3:2
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 26.05.2024 13:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
7:0
SK Libuš
neděle 26.05.2024 12:15
FC Slavia Karlovy Vary
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 26.05.2024 10:00
FC Slavia Karlovy Vary
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
4:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 25.05.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
3:5
ČAFC Praha
sobota 25.05.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
2:6
ČAFC Praha
sobota 25.05.2024 14:00
SK Ďáblice
Pražský přebor mladšího dorostu U17
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 25.05.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
0:1
ČAFC Praha
sobota 25.05.2024 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
2:1
SK Střešovice 1911
sobota 25.05.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
0:4
ČAFC Praha
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru