FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Motorlet Praha B
12. kolo Pražský přebor neděle 27.10.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Přestřelka v Kunraticích: U 19 prohrála 6:7 s Duklou Jižní Město

11. 06. 2020

U 19 – V šestém a prozatím posledním přípravném utkání v období po koronavirové pauze vyzvala naše „devatenáctka“ velmi zdatného protivníka: tým mužů Dukly Jižní Město, šestý v tabulce letošního ročníku pražského přeboru. V úvodu zápasu, jenž se hrál ve středu 10. června večer v Kunraticích, dorostenci Vyšehradu dvakrát vedli. Po změně stran ale naopak už jen dotahovali vedení soupeře z Opatova a nakonec mu podlehli těsně 6:7. Polovinu branek Vyšehradu U 19, tedy hattrick, obstaral útočník Matyáš Vojta, jednou se trefili Matyas Mlejnek, Blerton Sejdia a nakonec z penalty Stanislav Novichikchin.

Již ve 2. min. po přihrávce od Sejdii otevřel skóre Mlejnek: 1:0. V 6. min. po rohovém kopu srovnal Trávník na 1:1. V 17. min. obstaral finální přihrávku Štěpánek a zakončoval Vojta: 2:1. Ve 25. min. po trestném kopu a  pomocí teče vyrovnal Trávník na 2:2 a dvě minuty před pauzou kanonýr Kotlík poslal Duklu Jižní Město poprvé do vedení: 2:3.

Tři minuty po změně stran upravil Novák na 2:4, ale za další tři minuty, po přihrávce od Mlejnka, snížil Sejdia na 3:4. Střídání gólů na obou stranách pokračovalo: v 59. min. Kotlík na 3:5, v 63. min. Vojta po další přihrávce od Mlejnka 4:5.

V 76. min. se zapsal mezi dvougólové střelce i Novák: 4:6. V 85. min. ale přihrával V. Markovych a Vojta završil hattrick: 5:6. V 88. min. dal vítěznou branku Dukly JM Brabenec: 5:7. V 90. min. po faulu na V. Markovýche snížil Novichikchin z penalty na konečných 6:7.

Slavoj Vyšehrad U 19 – Dukla Jižní Město muži 6:7 (2:3)

Přípravné utkání, hráno ve středu 10. června 2020 v Kunraticích. Branky: 17., 63. a 85. Vojta, 2. Mlejnek, 51. Sejdia, 90. Novichikchin z pen. – 6. a 25. Trávník, 43. a 59. Kotlík, 48. a 76. Novák, 88. Brabenec. Rozhodčí: Šaróka. Diváků: 40.

Vyšehrad U 19: Borka (46. Martinec) – Nedavaška, L. Toman, Petrach (46. Novichikchin), Melíšek (46. Vlasák) – Stýblo – Sejdia (60. Janík), Mlejnek, M. Markovych (46. Gerža) – Štěpánek (55. Kubies, 85. Vojta), Vojta (60. V. Markovych). Trenéři David Jarolím a Richard Stražan.