TJ Sokol Nespeky vs. FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání sobota 27.07.2024 10:15 Sokolská ulice, Nespeky (okres Benešov)

Rezerva staršího dorostu zdolala ve středeční přípravě Vršovice 6:1

26. 05. 2021

U 19 „B“ – První přípravný zápas už má za sebou také rezerva staršího dorostu: věkové kategorie, již má na starost trenérská dvojice Domink Gerža – Mirko Beuk. Naše „osmnáctka“ ve středu 26. května večer na Vyšehradě zdolala Union Vršovice 6:1. Do sítě týmu z pražského přeboru se dvakrát trefili Marek Vodička a Evgenii Volovik, po jedné brance přidali Milan Mareš a Jakub Peterka. U všech čtyř branek v prvním poločase byl také nový hráč Matija Burkuš, který přišel ze Zličína.

Soupeř z Prahy 10 vydržel vzdorovat do poloviny prvního poločasu. Ve 23. min. už ale Zíka přihrál na pravou stranu hřiště Burkušovi, ten odcentroval před bránu a neobsazený Vodička prostřelil brankáře: 1:0.

Ve 30. min. po kolmé přihrávce od Burkuše běžel sám na gólmana Volovik a zvýšil na 2:0. Chvíli nato měl šanci Burkuš, ale neproměnil.

Ve 39. min. centroval zleva Vodička, Burkuš svedl na vápně souboj o míč, ten se odrazil k Marešovi, jenž toho plně využil zvýšil na 3:0.

Ve 42. min. odcentroval zprava Burkuš a Vodička přidal svůj druhý gól: 4:0. Vzápětí Zíka těsně minul.

Hned po zahájení druhé půle se blýskl gólman Kotlín, když vytěsnil hlavičku soupeře pod břevno s gólovými parametry. Navíc v 50. min. asistoval u gólu v síti soupeře: po jeho výkopu získal míč Peterka, nikomu už ho nepůjčil, obešel nakonec i gólmana hostí a zvýšil na 5:0.

Po hodině hry snížil Cízner na 5:1, minutu nato však Lískovec trefil tyč vršovické brány.

V 86. min. přihrával z pravé strany Krutina a Volovik trefil k tyči: 6:1.

U 19: Slavoj Vyšehrad B – Union Vršovice 6:1 (4:0)

Přípravné utkání starších dorostenců, hráno ve středu 26. května 2021 na Vyšehradě. Branky: 23. a 42. Vodička, 30. a 86. Volovik, 39. Mareš, 50. Peterka – 61. Cízner. Střely na branku: 14:5. Střely mimo: 10:5. Soupeřem zblokované střely: 1:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 5:1. Rozhodčí: Gerža. Diváků: 10.

Vyšehrad U 18: Kotlín – Mareš, Přech, Nováček, J. Toman – Lískovec, Laštůvka, Zíka, Vodička – Burkuš, Volovik. Ve druhém poločase střídali Borský, Dimitrov, Škop, Krutina a Peterka. Trenéři Dominik Gerža a Mirko Beuk.

Slavoj Vyšehrad U 19 „B“ (květen 2021)

HORNÍ ŘADA ZLEVA: Dominik Gerža (trenér), Milan Mareš, Jakub Přech, Marek Vodička, Petr Borský, Matija Burkuš, Jan Toman, Jakub Peterka, Daniel Laštůvka, Kryštof Nováček, Mirko Beuk (trenér). PROSTŘEDNÍ ŘADA: Evgenii Volovik, Martin Lískovec, David Škop, Viktor Dimitrov, Filip Zíka, Martin Krutina. DOLE: Petr Lorenz, Albert Kotlín.

neděle 21.07.2024 17:00