SK Dolní Chabry vs. FC Slavoj Vyšehrad
21. kolo Pražský přebor sobota 06.04.2024 16:30 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

U 15 odehrála v Hradci Králové vyrovnaný poločas, což nestačilo

25. 10. 2021

U 15/U 14 – Takových utkání už odehrála „patnáctka“ Slavoje Vyšehrad v podzimní části nejvyšší soutěže starších žáků několik. V prvním poločase si vypracuje velmi dobré šance k tomu, buď ujmout se vedení, nebo vyrovnat, jenomže je nepromění. A soupeř pak „rozfofruje“ ukazatel skóre do nepříjemné podoby. Přesně tak tomu bylo i v sobotu 23. října v Hradci Králové. Poločas 1:0, konečný výsledek 7:0 pro domácí.

Téměř půl hodiny vydržel bezbrankový stav, potom se domácí ujali vedení 1:0. Těsně před pauzou mohl vyrovnat hrotový útočník Vyšehradu Jakub Špaček, svoji velmi dobrou šanci k tomu ale bohužel neproměnil.

Rozdíl jediné branky tedy zůstal do poločasu, po změně stran se už ale Hradečtí naplno prosadili a během 23 minut nastříleli další půltucet branek.

V podzimní derniéře v sobotu 30. října naši starší žáci přivítají na hřišti v Krči soupeře z Mladé Boleslavi. Zápas patnáctiletých začíná v 10 hodin, čtrnáctiletých ve 12 hodin. Mladoboleslavská U 15 je dvanáctá v tabulce, zatímco U 14 desátá.

U 15: FC Hradec Králové – Slavoj Vyšehrad 7:0 (1:0)

11. kolo České ligy starších žáků U 15, hráno v sobotu 23. října 2021 v Hradci Králové. Branky: 51. a 73. Ponikelský, 28. Sehnoutka, 63. Baťka, 64. vlastní Gumiňski, 66. Halama, 74. Gazsi. Rozhodčí: Tryzna – Gonos, Šafaříková. ŽK: Vu Viet (Vyšehrad). Diváků: 30.

Hradec Králové U 15: Jeřábek – Pšenička, Baťka, Pěnkava, Machač – Meduna (62. Kaczmarek), Ponikelský, Gazsi, Rychtář – Halama, Sehnoutka. Trenéři Antonín Svoboda, Aleš Skořepa a Martin Štěpán.

Vyšehrad U 15: Fischer (62. Škubal) – L. Šíma (46. Mustafa Abubakr), Dovrtěl, Gumiňski, Vu Viet – Holubovský, Luu Truong – Nguyen Tien, Sommer, Azilinon – Špaček. Na lavičce byli ještě připraveni Pavlík a Mohamed Abubakr. Trenéři Daniel Růžička a Jan Dovrtěl.

U 14: FC Hradec Králové – Slavoj Vyšehrad 13:1 (6:0)

11. kolo České ligy starších žáků U 14, hráno v sobotu 23. října 2021 v Hradci Králové. Branky: 8., 16., 34., 38., 47., 54. a 67. Polák, 14., 15., 53. a 62. Čermák, 75. Poděbradský, 79. Matuška – 66. Gumiňski. Rozhodčí: Tryzna – Gonos, Šafaříková. Bez karet. Diváků: 30.

Hradec Králové U 14: Školník – Turek, Poděbradský, Mareš, Valenta, Peterko, Fejgl (50. Tománek), Vacek, Kopčil (50. Matuška), Polák, Čermák. Trenéři Martin Štěpán, Václav Hladký a Karel Podhajský.

Vyšehrad U 14: Tozbey (41. Vávra) – Timurbek (50. Gumiňski), M. Frank, Mustafa Abubakr, Mikoláš, M. Štěpánek, Nguyen Duc, Strach, Grýgera (50. Lopes), Phung Duc (50. Vosáhlová), Wollner (41. Trnovcová). Trenéři Ondřej Horák a Jan Dovrtěl.