FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Motorlet Praha B
12. kolo Pražský přebor neděle 27.10.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Mladší dorost si odvezl výhru 5:3, u čtyř gólů Vyšehradu byl Belcou

05. 08. 2023

U 19 – Co se nepodařilo starším dorostencům, zúročit územní převahu a dát góly, vyšlo naopak těm mladším. „Sedmnáctka“ Vyšehradu vyhrála v sobotu 5. srpna nad domácím Baníkem Most-Souš 5:3, když už po čtvrthodině hry vedla díky trefám Nazara Uhryna z penalty, Davida Dobiaše a Václava Holubovského 3:1. Po změně stran se dvakrát trefil Yanis Belcou, který předtím u dvou branek asistoval.

Hned po zahájení zápasu šli ale domácí do vedení, skóroval v 1. min. Záruba: 1:0. V 8. min. byl faulován ve vápně Belcou a Uhryn z penalty vyrovnal: 1:1! Tři minuty nato Belcou převzal míč od Sommera a připravil finální přihrávku pro Dobiaše: 1:2! V 15. min. zvýšil z přímého kopu kapitán Holubovský: 1:3! V polovině první půle byl však právě Holubovskému odpískán faul ve vlastním vápně a Záruba z penalty dal svůj druhý gól: 2:3.

Pět minut po změně stran, po přihrávce od Sommera, se trefil Belcou: 2:4! Přesně po hodině hry přihrával Uhryn a zakončoval opět Belcou: 2:5! Řada dalších šancí Vyšehradu ale zůstala neproměněna. Až v nastaveném čase opět Záruba z penalty snížil na konečných 3:5.

V utkání 2. kola nastoupí naše „sedmnáctka“ v sobotu 12. srpna ve 12.15 hod. v Sokolově.

U 17: Baník Most-Souš – Slavoj Vyšehrad 3:5 (2:3)

1. kolo České divize mladšího dorostu (skupina B), hráno v sobotu 5. srpna 2023 v Souši. Branky: 1,. 23. a 90. (+1) Záruba (druhá a třetí z pen.) – 50. a 60. Belcou, 8. Uhryn z pen., 11. Dobiaš, 15. Holubovský. Rozhodčí: Bican – Melničuk, Papcun. ŽK: Belcou (Vyšehrad). Diváků: 40.

Most-Souš U 17: Svoboda – Klimt (60. Conynec), Dobiáš, Konopík (46. Fišer), Štandera, Kopřiva (60. Straňánek), Šebek, Studený, Rjaska (46. Kricner), Černý (68. Novotný), Záruba. Trenéři Marcel Grund a Josef Kučerka.

Vyšehrad U 17: Nedvídek – Phung Duc Kien (46. Nguyen Tien Hung), Holubovský, Krpeš (35. Vachler), Steinbauer – M. Štěpánek, Uhryn, Aslanov (60. Grýgera) – Sommer (83. Dřevíkovský), Belcou, Dobiaš (60. Nguyen Duc Tiep). Trenéři Erik Šlechta a Papa Daouda Gueye.

Přejít na další fotogalerie: Seznam všech fotogalerií Mládež (sezona 2023/24)