Zpět na seznam novinek
15. 06. 2020
Mládež – Náborový den byl vzhledem ke špatnému počasí odložen na úterý 23. června 2020 na hřišti Slavoje Vyšehrad od 17 hodin. Ti, co nemohoudnes dorazit, kontaktujte vedoucího přípravek Petra Studénku na tel. 608 551 919. Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny elévy, kteří si chtějí vyzkoušet fotbalový trénink a případně mohou stát našimi hráči.
Další články
- Ohlasy po utkání: na Strahově skončila série Hradce bez prohry
- Trenéři v novém miléniu: tucet jmen na lavičce Slavoje Vyšehrad
- V pondělí na Strahově: Vyšehrad přivítá votroky z Hradce Králové!
- Přestřelka v Kunraticích: U 19 prohrála 6:7 s Duklou Jižní Město
- Trenér Roman Veselý ukončil své působení ve Slavoji Vyšehrad
- Tři body z Třince! Vítězství 2:1 brankami Čvančary a Nitrianského
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 22 | 16 | 1 | 5 | 49 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 22 | 13 | 5 | 4 | 44 |
3. | FC Tempo Praha | 22 | 13 | 4 | 5 | 43 |
4. | SK Střešovice 1911 | 22 | 12 | 3 | 7 | 39 |
5. | FC Zličín | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 |
6. | Sokol Kolovraty | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 |
7. | ČAFC Praha | 22 | 9 | 6 | 7 | 33 |
8. | FK Motorlet Praha B | 22 | 9 | 5 | 8 | 32 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Řepy
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 28.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 21.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:3
TJ Sokol Nebušice
|
||||||
neděle 21.04.2024 13:00
MFK Trutnov
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
10:4
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
neděle 21.04.2024 13:00
MFK Trutnov
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
16:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
neděle 21.04.2024 11:15
SC Xaverov Horní Počernice
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:5
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
sobota 20.04.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:2
FK Teplice B
|
||||||
sobota 20.04.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
0:2
FK Teplice B
|
||||||
sobota 20.04.2024 12:00
FC Tempo Praha
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
11:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:15
ABC Braník
Pražský přebor
1:6
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
6:3
SK Střešovice 1911
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:00
FC Tempo Praha
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|