Starší žáci vydrželi v Záběhlicích poločas, pak šestkrát inkasovali

29. 10. 2023

U 15/U 14 – Naděje, že by mohli starší žáci Slavoje Vyšehrad v neděli 29. října na umělce v Záběhlicích bodovat, vydržela v zápase U 15 jen poločas. V tom druhém začali patnáctiletí šemíci dostávat jeden gól za druhým a nakonec podlehli domácímu ČAFC 0:6. Vyšehrad tak zůstává s jediným bodem na posledním 16. místě skupiny C České divize U 15.

V zápase U 15 domácí měli už v první půli velkou převahu, z brejků se však dokázal prosadit do šancí hlavně Matič – měl tři, ani jednu bohužel nevyužil. Hned po změně stran přišla střela ze třiceti metrů do šibenice a první gól. Jen minutu nato další střela ze třiceti metrů do šibenice a druhý gól. Vzápětí domácí nastřelili zdálky ještě tyč a po odraženém míči zvýšili na 3:0. Nakonec svůj třígólový náskok ještě zdvojnásobili.

Úvod zápasu U 14 vypadal přesně opačně – Vyšehrad se nastěhoval na polovinu domácích, ti ale šli do brejku a hned ze své první akce na polovině našeho týmu dali gól. Brenn sice vyrovnal na 1:1, potom už se ale prosadili brankově opět zelení. Ve druhé půli už jen zmírnil prohru gól Saroiana. „Čtrnáctka“ Vyšehradu je aktuálně ve své soutěži na 12. místě tabulky.

V sobotu 4. listopadu naši starší žáci přivítají na hřišti v Krči týmy Hájů Jižní Město. Zápas patnáctiletých se hraje od 10 hodin, utkání čtrnáctiletých začne čtvrt hodiny po poledni.

U 15: ČAFC Praha – Slavoj Vyšehrad 6:0 (0:0)

13. kolo České divize starších žáků U 15 (skupina C), hráno v neděli 29. října 2023 v Záběhlicích. Branky: 52. a 60. Pánek, 43. Kopecký, 44. Černý, 48. Cének, 76. Vodvářka. Rozhodčí: Kolář – Jelínek, Brabec. Bez karet. Diváků: 50.

ČAFC U 15: Mitrovic – Zajíc, Csámpai (64. Svatek), Mimra, Pánek, Vodvářka, Černý (57. Mášlaň), Cének (64. Kasal), Belohur (49. Nijazov), Vorobev (49. Silný), Kopecký. Trenéři Karel Procházka a Martin Kameník.

Vyšehrad U 15: Paur – Kadlec, Čeněk, Stolz, Waller (41. Staněk) – Kozhukhar (20. Siládi), Minks (52. Moltaš), Jireček, Brenn – Matič – Cacara (52. Carmine). Trenéři Aleš Carmine, Vítězslav Felčárek a Jan Petříček.

U 14: ČAFC Praha – Slavoj Vyšehrad 5:2 (4:1)

13. kolo České divize starších žáků U 14 (skupina C), hráno v neděli 29. října 2023 v Záběhlicích. Branky: 6. Rozlivka, 24. Helebrant, 30. Široký, 38. Helebrant, 76. Sedlák – 19. Brenn, 70. Saroian. Rozhodčí: Jelínek – Kolář, Brabec. Bez karet. Diváků: 60.

ČAFC U 14: Skokánek – Pospíchal, Svatek (43. Sedlák), Kasal, Turínek (41. Hora), Helebrant, Morávek (41. Brunclík), Kohák (52. Csámpai), Mitrovic (41. Hadrava), Široký, Rozlivka (52. Černý). Trenéři Karel Procházka, Václav Huček a Martin Kameník.

Vyšehrad U 14: Marcsa – Staněk (74. Šnejdar), Latka, Matič (72. Bakhir), Pšenička (74. Lillard) – Stolz – Štěpanovský (63. Tesařík), Liegert (63. Petlach), Brenn – Siládi, Saroian (74. Socha). Trenéři Aleš Carmine a Vítězslav Felčárek.