TJ Spoje Praha vs. FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání středa 31.07.2024 18:30 Na Balkáně 450/25, Praha 3-Žižkov

Ve Stodůlkách dostali osm gólů: 2:8, nejvyšší podzimní prohra U 18

29. 10. 2023

U 19 „B“ – Na velmi dobré a bojovné výkony z utkání se Střešovicemi, Xaverovem a Admirou B navázala rezerva staršího dorostu Slavoje Vyšehrad v sobotu 28. října jen v úvodní půlhodině zápasu ve Stodůlkách. Nad domácími měla v tomto úseku hry navrch, jenomže zase to bylo stejné – góly nedala, zatímco soupeř ano. Nijak zvlášť vypracované, spíš laciné. Po změně stran už přišla víceméně rezignace a Vyšehrad B, který až dosud inkasoval maximálně čtyři góly (od Hájů a Xaverova), prohrál vysoko 2:8. Oba góly našeho týmu dal v závěrech obou poločasů Zdislav Svoboda.

Naše U 18 tak zůstává s jediným bodem na posledním 14. místě tabulky Pražského přeboru U 19.

Oproti předchozímu zápasu s Admirou B nahradili Holého a Uhryna v základní sestavě U 18 Korkots a Krasikov. V úvodní půlhodině měl náš tým hru ve své moci, ale nebyl produktivní, naopak potom během 17 minut třikrát inkasoval. V závěru první půle snížil z přihrávky Krasikova Svoboda na 3:1. Ten se prosadil ještě jednou až na konci zápasu, kdy už jen korigoval na konečných 8:2.

Naši U 18 čekají na podzim ještě tři zápasy, ve kterých už bude muset bodovat: v neděli 5. listopadu v 10 hodin doma se Zbraslaví (13. v tabulce), v sobotu 11. listopadu v 10.30 hod. na Libuši (11. v tabulce) a v sobotu 18. listopadu v 10 hodin doma se Zličínem (12. v tabulce).

U 19: Sokol Stodůlky – Slavoj Vyšehrad B 8:2 (3:1)

9. kolo Pražského přeboru staršího dorostu, hráno v sobotu 28. října 2023 ve Stodůlkách. Branky: 57., 67. a 81. J. Hataš, 39. a 50. Šindelka, 22. Spirin, 36. Bauer, 73. Anikin – 42. a 83. Svoboda. Rozhodčí: Hadam – Procio, Princ. ŽK: Šíma (Vyšehrad B). Diváků: 20.

Stodůlky U 19: P. Hataš – Schmutzer (60. Červený), Marhoul (46. Křístek), Duchoň, Spirin, Malý (70. Kutheil), Šindelka, Weinzettel (70. Le Xuan Anh), Hřebejk, Bauer (70. Anikin), Kocourek (42. J. Hataš). Trenéři Lukáš Fassinger a Martin Hřebejk.

Vyšehrad U 18: Grushynskyy – A. Frank, Tesař, Kylar, Korkots (46. Barčák) – Šíma – Klinka, Krasikov (70. Prudký), Mohammed, Z. Svoboda – Dinov. Trenér Jan Dovrtěl.