FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Motorlet Praha B
12. kolo Pražský přebor neděle 27.10.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

U 16 dostala venku potřetí v řadě pět branek: prohra 0:5 v Trutnově

18. 10. 2021

U 17 „B“ – 0:5 v Kolíně, 1:5 ve Vlašimi a naposledy 0:5 v Trutnově – mezitím alespoň domácí vítězství 4:1 s Braníkem… Mimopražská utkání rezervě mladšího dorostu Slavoje Vyšehrad v poslední době opravdu nejdou: výjimkou nebylo v sobotu 16. října ani vystoupení naší U 16 na trutnovské umělce, jež skončilo zase pětibrankovým výpraskem. V tabulce skupiny C České divize U 17 to bohužel přivodilo propad o tří příčky níž, ze sedmého na desáté místo tabulky.

Oproti předešlému zápasu s Braníkem došlo jen ke dvěma změnám v základní sestavě, přesto přišel takový výsledkový propad… Ještě za bezbrankového stavu běžel kapitán Vyšehradu Nosek sám na trutnovského brankáře Okrouhlického, ale odskočil mu míč a velká příležitost ujmout se vedení v tomto střetnutí přišla vniveč.

Ba co hůř, ve 12. min. přišla bohužel chyba i před vlastní bránou – krátkou malou domů vystihl domácí hráč Páv a otevřel skóre: 1:0. Tři minuty před poločasem po rohovém kopu domácích balon několikrát spadl ve vápně na zem, což je už samo o sobě ve fotbale hodně neobvyklá věc – využil toho znovu Páv a zvýšil na 2:0.

Deset minut po změně stran domácí kopali další roh a Dang ve snaze hlavou zasáhnout míč jej lízl natolik nešťastně, že letěl přímo do šibenice: 3:0. V podstatě to byl velmi atraktivní gól, bohužel ale vlastní. V 60. min. zase po rohu a ještě v 64. min. V. Fešar dvěma góly navýšil skóre na 4:0 a 5:0 pro domácí.

Naši U 16 čekají na podzim už jen dva domácí zápasy: v sobotu 23. října od 12.15 hod. na hřišti v Krči se Sokolem Třebeš (5. v tabulce) a v sobotu 30. října od 11.45 hod. na Vyšehradě pražské derby s TJ Praga (11. v tabulce).

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 5:0 (2:0)

10. kolo České divize mladšího dorostu, hráno v sobotu 16. října 2021 v Trutnově. Branky: 12. a 42. Páv, 60. a 64. V. Fešar, 55. vlastní Dang. Rozhodčí: Pilný – Svoboda, Žák. ŽK: Gabrle – Pytlíček, Pospíšil, Ahizan. Diváků: 85.

Trutnov U 17: Okrouhlický – Leier (61. Frič), Šíl (61. Kábrt), Gabrle, Zahradník (75. Taláb), Páv (46. Široký), Sturm (75. Brhel), Houdek, V. Fešar, J. Fešar, Rada. Trenéři Roman Truneček a Pavel Matějka.

Vyšehrad U 16: Nejedlý – Kheil, Dang, Pospíšil (66. Mohammed), Krajíček – Nosek (55. Vitouš), Pytlíček, Tesař (46. Bocchetti), Řezáč – Dinov (46. Ahizan), Svoboda (55. Vu Hung Khanh). Trenéři Jaroslav Klíma mladší a Alan Kheil.