V Kolíně se radoval domácí tým U15 z našich žáků uspěli ti třináctiletí

13. 09. 2023

U 15/U 14 – První výjezd starších žáků Slavoje Vyšehrad mimo Prahu v nové sezoně nedopadl moc dobře. Patnáctiletí šemíci ve středu 13. září podlehli v Kolíně vysoko 0:8, když už v poločase prohrávali 0:6. Po osmi minutách druhého poločasu se naskytla příležitost dosáhnout alespoň čestného úspěchu, Oliver Fiuktus ale neproměnil penaltu.

Naše U 15 je tak po čtyřech odehraných kolech jediným týmem skupiny B České divize U 15 bez bodového zisku.

V pozápase U 14 prohrála v Kolíně 2:4. V poločase sice prohrávala 0:3, ve druhé půli však snižoval dvěma góly Daniel Saroian na 1:3 a 2:4, přičemž první z nich byl z penalty. Čtrnáctiletí šemíci jsou nyní s jedním bodem na 14. místě šestnáctičlenné soutěže.

Ve středu hráli také mladší žáci: U 13 v domácím zápase v Krči porazila Slavii Hradec Králové 9:7. Dva góly vstřelili Paco Gauthier Henri Chiesnel a Hlib Dakhno, po jednom pak Nicolas Quast, Milan Řezníček, Jakub Roskowetz, Tomáš Dvořák a Daniel Jeřábek. V tabulce skupiny C České divize U 13 je naše „třináctka“ pátá, když z dosavadních čtyř utkání tři vyhrála. U 12 podlehla Slavii Hradec Králové 4:15.

V sobotu 16. září naši starší žáci přivítají na hřišti v Krči soupeře z Čáslavi: zápas patnáctiletých se hraje od 10 hodin, pozápas čtrnáctiletých od 12.15 hod. Mladší žáci se představí v neděli 17. září dopoledne ve Svitavech.

U 15: Sparta Kolín – Slavoj Vyšehrad 8:0 (6:0)

2. kolo České divize starších žáků U 15 (skupina C), hráno ve středu 13. září 2023 v Kolíně. Branky: 19. a 28. Homan, 36. a 61. Teplý, 5. Lhotan, 7. Hovorka, 35. Soukup, 67. Říha. Rozhodčí: Melichar – Mucha, Kratochvíl. Bez karet. Diváků: 40.  Ve 48. min. neproměnil Fiktus (Vyšehrad) penaltu.

Kolín U 15: Plechata – Franc (54. Blecha), Biško (41. Zuska), Říha, Soukup, Kroupa, Teplý, Dastych (54. Chroust), Homan (62. Ptáčník), Lhotan (41. Svoboda), Hovorka (62. Abdelrahman). Trenéři Jiří Biško a Jan Hovorka.

Vyšehrad U 15: Marcsa –Kadlec, Čeněk, Hloušek (44. Carmine), Waller – Cacara (41. Dorey), Fiktus (54. Moltaš), Minks, Cuc (41. Kozhukhar) – Matič, Prokop. Trenéři Jaromír Jindráček a Jan Petříček.

U 14: Sparta Kolín – Slavoj Vyšehrad 4:2 (3:0)

2. kolo České divize starších žáků U 14 (skupina C), hráno ve středu 13. září 2023 v Kolíně. Branky: 2. Macek, 10. Štrobich, 23. Tomíšek, 67. Vrablec – 58. a 74. Saroian (první z pen.). Rozhodčí: Melichar – Mucha, Kratochvíl. ŽK: Psutka, Macek (oba Kolín). Diváků: 40.

Kolín U 14: Bártl – Psutka, Tomíšek, Macek, Večeřa, Čapek, Sixta, Kadleček (53. Vrablec), Kuta (41. Vinklát), Zahrádka, Štrobich. Trenéři Tomáš Chábera a Pavel Štrobich.

Vyšehrad U 14: Marcsa – Staněk, Zeman, Hloušek, Beriša (58. Bakhir) – Siládi – Saroian, Stolz, Liegert, Pšenička – Petlach. Trenér Vítězslav Felčárek.