Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. TJ Sokol Nespeky
Přátelské utkání sobota 02.03.2024 14:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Zpět na seznam novinek

V plánu je devět zimních zápasů; první z nich 27. ledna s Kladnem

26. 01. 2024

„A“-muži – Nedojde-li k nějaké aktuální změně, například vložením dalšího či dalších zápasů uprostřed týdne, odehraje A-tým mužů Slavoje Vyšehrad v zimní pauze celkem devět přípravných utkání. První z nich přijde na řadu v sobotu 27. ledna v podobě měření sil s divizním SK Kladno. Den nato to bude duel se soupeřem z Neštěmic, tj. městské části Ústí nad Labem.

S jedinou výjimkou, kterou bude 17. února vystoupení v České Lípě, odehraje naše mužstvo všechna tato přípravná utkání doma na Vyšehradě.

Jeden z těchto devíti soupeřů je účastníkem třetí nejvyšší soutěže ČFL, a tím je právě Arsenal Česká Lípa. Tři jsou z divize (Kladno, Humpolec, Nespeky), tři z krajských přeborů (Neštěmice, Poříčí nad Sázavou, Tochovice) a dva z I. A tříd (Kosoř a Horšovský Týn).

 

Program přípravných zápasů A-mužstva Slavoje Vyšehrad

Sobota 27. ledna 14.00 h Slavoj Vyšehrad – SK Kladno (divize)

Neděle 28. ledna 14:00 h Slavoj Vyšehrad – FK Český Lev Neštěmice (Ústecký krajský přebor)

Neděle 4. února 14:00 h Slavoj Vyšehrad – FK Kosoř (Středočeská I. A třída)

Sobota 10. února 10:00 h Slavoj Vyšehrad – AFC Humpolec (divize)

Neděle 11. února 14:00 h Slavoj Vyšehrad – SK Posázavan Poříčí nad Sázavou (Středočeský krajský přebor)

Sobota 17. února 15:00 h FK Arsenal Česká Lípa (ČFL) – Slavoj Vyšehrad

Neděle 18. února 14:00 h Slavoj Vyšehrad – SK Tochovice (Středočeský krajský přebor)

Neděle 25. února 14:00 h Slavoj Vyšehrad – TJ Dynamo Horšovský Týn (I. A třída Plzeňského kraje)

Sobota 2. března 12:00 h Slavoj Vyšehrad – TJ Sokol Nespeky (divize)

 

 

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
1.
FC Přední Kopanina
15101431
2.
FC Slavoj Vyšehrad
1593330
3.
FC Tempo Praha
1592429
4.
FC Zličín
1583427
5.
FK Motorlet Praha B
1575326
6.
Sokol Kolovraty
1582526
7.
SK Střešovice 1911
1581625
8.
ČAFC Praha
1565423
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

SC Olympia Radotín B
Pražská I. B třída (skupina A)
pátek 08.03.2024 19:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

středa 28.02.2024 18:30
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
2:1
SK Olympie Dolní Břežany U19
neděle 25.02.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
3:1
FK Kosoř
neděle 25.02.2024 12:30
SK Kladno U17
Přátelské utkání
4:3
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 25.02.2024 10:30
SK Kladno U19
Přátelské utkání
4:0
FC Slavoj Vyšehrad U19
pátek 23.02.2024 18:30
TJ Spoje Praha
Přátelské utkání
2:5
FC Slavoj Vyšehrad
středa 21.02.2024 12:45
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
3:2
FK Karpaty Lvov U17
neděle 18.02.2024 16:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
3:4
TJ Sokol Cholupice
neděle 18.02.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
5:2
AFK Eletis Lužec nad Vltavou
sobota 17.02.2024 15:00
FK Arsenal Česká Lípa
Přátelské utkání
4:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 17.02.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U17
Přátelské utkání
2:2
FK Příbram U16
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru