FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Motorlet Praha B
12. kolo Pražský přebor neděle 27.10.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

U 18 vedla ve Střešovicích trefou Dinova, nakonec však prohrála 1:4

06. 04. 2024

U 19 „B“ – Pokud by rezerva staršího dorostu Slavoje Vyšehrad dotáhla k vítězství všechny zápasy, v jejichž průběhu vedla, měla by teď 19 bodů, tedy o 10 víc, než je současných 9. Tak tomu bylo i v sobotu 6. dubna ve Střešovicích, kde šla naše „osmnáctka“ do vedení trefou Antoni Dinova (na snímku), jenomže domácí „devatenáctka“ vývoj skóre otočila a vyhrála 4:1.

Po 17. kole Vyšehrad B klesl z jedenáctého na předposlední třinácté místo tabulky Pražského přeboru U 19. Na Zbraslav a Zličín  ale ztrácí jen bod a na Vršovice, tj. nadcházejícího soupeře, tři body.

Oproti předešlému utkání s FAAZ došlo na osm změn v základní sestavě: namísto brankáře Kautského, Gumiňského, Dovrtěla, Šavela, Kazdy, Kefurta, Uhryna a Dobiaše nastoupili tentokrát v jedenáctce Fischer, Binder, Kylar, Tesař, M. Frank, Trnka, Krasikov a Dinov.

A byl to právě posledně jmenovaný hráč, který už po šesti minutách hry otevřel skóre. Krasikov rozehrál přímý kop a Dinov se prosadil přibližně z místa penalty: 0:1! Bohužel ještě v prvním poločase následovaly individuální chyby našich hráčů, z nichž dvě domácí ještě před pauzou využili. Ve 22. min. vyrovnal Kuzhman na 1:1 a ve 39. min. je poslal do vedení Rudyk: 2:1. Náš tým měl však sportovní smůlu, protože za tohoto stavu nastřelil Dinov tyč střešovické brány. Zápas byl až do konce otevřený, až v 90. min. dal opět Kuzhman na 3:1 a ještě ve třetí minutě nastaveného času Weinrich na 4:1.

V neděli 14. dubna naše U 18 přivítá na Vyšehradě tým Unionu Vršovice, desátý v tabulce. Výkop utkání je čtvrt hodiny po poledni.

U 19: SK Střešovice – Slavoj Vyšehrad B 4:1 (2:1)

17. kolo Pražského přeboru staršího dorostu, hráno v sobotu 6. dubna 2024 ve Střešovicích (hřiště UMT). Branky: 22. a 90. Kuzhman, 39. Rudyk, 90. (+3) Weinrich – 7. Dinov. Rozhodčí: Hodánek – Pethö, Vezyrgiannis. ŽK: Morháč (Střešovice). Diváků: 40.

Střešovice U 19: Šanda – Hojsák, Morháč, Brož, Schürrer (75. Kučera) – Krauz (46. Kysel), Kára, Kuzhman – Rudyk (75. Frývaldský), Tahir (63. Weinrich), Rubáš. Trenéři Martin Pačanda, Ondřej Hojsák a Pavel Brož.

Vyšehrad U 18: Fischer – Binder (75. Maleček), Kylar, Tesař, A. Frank – Šíma (31. Z. Svoboda), Trnka – Špaček (46. Mohammed), Krejčí, Krasikov (67. Barčák) – Dinov (46. Ahizan). Na lavičce byl ještě připraven brankář Kautský. Trenéři Zdeněk Jaroš a Jan Dovrtěl.